Šéf KSČM Filip k Ransdorfovi: Neměl by ve svém zdravotním stavu řídit auto

07.12.2015 15:58 | Zprávy
autor: vam

Z PROFILŮ S ohledem na svůj zdravotní stav by europoslanec Miloslav Ransdorf (KSČM) neměl řídit automobil. Naznačil to šéf KSČM Vojtěch Filip, když na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz odpovídal na dotaz čtenáře.

Šéf KSČM Filip k Ransdorfovi: Neměl by ve svém zdravotním stavu řídit auto
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda KSČM Vojtěch Filip

Tazatele zajímaly podrobnosti ohledně Ransdorfovy patálie ve Švýcarsku, kde byl před několika dny ještě s několika dalšími slovenskými občany zatčen policií při své návštěvě jednoho z tamních bankovních ústavů. „Víte něco více o jeho zatčení? Jaké z toho vyvodíte důsledky? Vyloučíte ho ze strany? Nemyslíte, že KSČM poškozuje? Není to poprvé, co se s ním pojí nějaký skandál – dluhy, řízení v opilosti, falšování docházky v EP a nyní zatčení... Vy to schvalujete?“ zajímalo čtenáře, který se podepsal jen jako „STOP!“

Filip reagoval s tím, že komunisté vědí pouze to, co jim sdělila média, mají též k dispozici Ransdorfovo písemné vyjádření. „Vždy rozlišuji kauzy umělé a skutečné. Nevím o tom, že by Ransdorf měl problémy s docházkou do EP. Na druhé straně nechápu, proč při svém zdravotním stavu řídí automobil a zbytečně tak riskuje,“ napsal šéf KSČM Vojtěch Filip.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Primátor

Je pravda, že uvažujete o kandidatuře na pražského primátora? Nepřijde vám, že ty funkce měníte jako ponožky? Proč jste tak nerozhodný? Nebo to byste byl primátor, poslanec a ještě zmocněnec či co to jste?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Mafiánský zm*dostán.“ Foltýn popsal Rusko a přiznal, že štval i „svoje“

18:24 „Mafiánský zm*dostán.“ Foltýn popsal Rusko a přiznal, že štval i „svoje“

Bývalý koordinátor strategické komunikace ve vládě Petra Fialy (ODS) plukovník Otakar Foltýn ještě j…