Sehnal: Babiš zapírá jako školák. Měl by přiznat, že spolupráci s StB podepsal

14.04.2021 11:16 | Zprávy

Premiér Babiš by měl předstoupit před poslance a přiznat, že se za minulého režimu zavázal ke spolupráci se Státní bezpečností. Říká to předseda Aliance pro budoucnost Pavel Sehnal. Předseda vlády podle jeho slov místo toho zapírá jako školák, přestože jsou důkazy jasné.

Sehnal: Babiš zapírá jako školák. Měl by přiznat, že spolupráci s StB podepsal
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pavel Sehnal, předseda APB

Pavel Sehnal rozhodně nevidí problém v odvolání Tomáše Petříčka z vlády. Podle jeho slov jde o logický krok. “Pan Petříček to prostě nezvládl. Politika je krutá, nespravedlivá, nesmlouvavá a je založena na tom, že musíte pořád útočit. Pokud útok provedete špatně, logicky musíte počítat s tím, že vítěz bere vše a poražený nemá žádné zastání. Pro pana Petříčka kariéra v sociální demokracii skončila a může se stát řadovým členem, anebo někam přeběhnout,” myslí sí.

“Pan Petříček začal pozdě, protože pokud chcete ve straně způsobit převrat, musíte do celého procesu nastoupit včas, připravovat si spojence a nelze jít do souboje takto nepřipraven. Pravidla politiky jsou neúprosná,” shrnuje předseda Aliance pro budoucnost.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Radim Panenka

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejdřív obrana, pak důchodci. Kupka v debatě oponoval Okamurovi

23:12 Nejdřív obrana, pak důchodci. Kupka v debatě oponoval Okamurovi

Živá superdebata lídrů ve Středočeském kraji na CNN Prima NEWS ukázala ostré střety nejen o výdaje n…