Senátoři se zřejmě budou zabývat případem předsedkyně senátorského klubu ANO Zdeňky Hamousové. Policie ji chce stíhat kvůli řízení pod vlivem alkoholu. Senátní imunitní výbor s tím souhlasil, stejně jako sama senátorka. Své počínání za volantem označila za chybu a omluvila se za něj.
Nárok na ošetřovné mají mít nadále i rodiče, kteří neposlali kvůli zdraví či jiným omezením své děti do otevíraných škol a školek. Důvodem by mohla být například omezená kapacita školských zařízení. Ošetřovné činí 80 procent vyměřovacího základu a vyplácet se bude do konce nynějšího školního roku.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
koronavirus
Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.
Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.
Co by měl Babiš udělat, abyste byli spokojení?
Mě to přijde tak, že ať by udělal cokoliv, tak stejně budete mít nějaký problém. A kdyby bylo ANO bez Babiše, tak byste se na něj dívali jinak a třeba s ním i spolupracovali? Děkuji za odpověď. Jana
Další články z rubriky
12:11 Klára Samková: Turek je na straně vítězů. Pavel by si to měl uvědomit
Nejdříve šílenci, pak proroci, pak časní příznivci a nakonec všichni, i ti, kdo přišli pozdě. Advoká…
- 8:18 „Vystupme z NATO. Ať si Evropa nechá muslimy.“ Slavný herec udeřil na EU
- 11:13 „Může se to stát i vám.“ Muž na trestném seznamu Bruselu promluvil
- 4:40 Migranti pro ČR povinně. Je jasno, co Rakušan podepsal, hrozí Kotzian
- 19:08 „Pavel porušil slib.“ Holec po hradní schůzce poslal informace mezi lidi
- 12:15 „Zlatý záchod“ Mindič nalezen. A vyfocen



