Senátor Štětina bude prodávat zákusky v cukrárně. Později odjede na Ukrajinu

16.05.2014 10:17

Senátora a kandidáta TOP 09 do eurovoleb Jaromíra Štětinu čeká v příštích dnech nabitý program. V rámci kampaně bude v sobotu dopoledne prodávat zákusky v cukrárně v Turnově, poté se účastní besedy v Liberci. V příštím týdnu pak spolu s poslancem TOP 09 Markem Ženíškem letí jako pozorovatel Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE) sledovat regulérnost prezidentských voleb na Ukrajinu.

Senátor Štětina bude prodávat zákusky v cukrárně. Později odjede na Ukrajinu
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Karel Schwarzenberg a Jaromír Štětina

Kandidát TOP 09 do Evropského parlamentu a senátor Jaromír Štětina si o víkendu vyzkouší nové povolání. „V sobotu dopoledne od 10 hodin bude Jaromír Štětina prodávat zákusky v cukrárně Mikula v Turnově," zveřejnila na Facebooku spolu s pozvánkou a fotografií zmíněné cukrárny Pavla Hájková, senátorova asistentka.

„Aby to nebylo jenom o jídle, tak odpoledne bude program pokračovat v Liberci. Na koleji v Liberci bude mít Jaromír besedu na téma Ukrajina," doplnila Hájková politikův sobotní program.

Štětina odlétá na Ukrajinu

Štětina si nevydechne ani následující týden. Spolu s poslancem a místopředsedou TOP 09 Markem Ženíškem letí na Ukrajinu jako pozorovatel Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE) sledovat regulérnost prezidentských voleb.

„Je velmi důležité, aby právě v souvislosti s ruskou anexí Krymu a jasnou snahou uzurpovat si další části Ukrajiny proběhly volby naprosto regulérně,“ říká bývalý válečný reportér Jaromír Štětina.

Delegace z Česka odlétá příští týden ve čtvrtek vládním letadlem. Politici tak ale nebudou mít možnost zúčastnit se voleb do Evropského parlamentu. Poslanec Marek Ženíšek chce v této souvislosti iniciovat změnu volebního zákona.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: adr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Strana hulvátů a dobytků, rétorika jak od K. H. Franka. Tady nejde jen o jednoho čičmundu z Jesenice, varuje Petr Žantovský. Další důkaz mu poskytlo Šafrovo forum

7:36 Strana hulvátů a dobytků, rétorika jak od K. H. Franka. Tady nejde jen o jednoho čičmundu z Jesenice, varuje Petr Žantovský. Další důkaz mu poskytlo Šafrovo forum

TÝDEN V MÉDIÍCH Komunisté častovali své odpůrce mnoha ošklivými výrazy, ale o podřezávání sviní se n…