Senátor Valenta: Počet potvrzených případů nákazy koronavirem klesá, ale...

03.04.2020 19:00

V Česku je aktuálně 3869 potvrzených případů koronaviru. „Ve Zlínském kraji statistiky uvádějí k dnešnímu ránu 160 pacientů s koronavirem,“ uvedl senátor Ivo Valenta. Píše, že je třeba radovat se z maličkostí. „Přestože je v naší zemi testováno stále větší množství osob, počet potvrzených případů koronaviru – myšleno v denních nárůstech – již pár dnů klesá,“ připomněl. Na Facebooku vyzval, abychom neztráceli optimismus.

Senátor Valenta: Počet potvrzených případů nákazy koronavirem klesá, ale...
Foto: archiv Ivo Valenta
Popisek: Senátor Ivo Valenta
reklama

Podnikatel, krajský zastupitel a senátor za Stranu soukromníků ČR Ivo Valenta napsal na Facebooku stanovisko k situaci s koronavirem.

Anketa

Podporujete Jana Hamáčka? (Hlasování od 2.4.2020)

37%
63%
hlasovalo: 17939 lidí

„Přestože je v naší zemi testováno stále větší množství osob, počet potvrzených případů koronaviru – myšleno v denních nárůstech – již pár dnů klesá. V Česku je aktuálně 3869 potvrzených případů koronaviru. Ve Zlínském kraji statistiky uvádějí k dnešnímu ránu 160 pacientů s koronavirem, bohužel nejhůře si vede okres Uherské Hradiště s 96 nakaženými osobami,“ uvedl senátor.

Věřme, že klesající trend výskytu onemocnění koronavirem bude nadále klesat, avšak je třeba nepodceňovat prevenci. „Každý z nás může svou zodpovědností přispět k tomu, aby se náš život brzy vrátil do normálu a jistě si nikdo z nás nic jiného ani nepřeje...“ zakončil Ivo Valenta.

Pozn. red.: 75% podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s. vlastní společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a senátora Iva Valenty.

Pozn. redakce: 75% podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozující server Parlamentní listy vlastní společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: tle

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Když se chováš jako hadr, nediv se, že s tebou vytírají podlahu. Velké zamyšlení nad pozicí ČR ve světě

16:10 Když se chováš jako hadr, nediv se, že s tebou vytírají podlahu. Velké zamyšlení nad pozicí ČR ve světě

Bezpečnostní analytik Lukáš Visingr sepsal obsáhlý text, zamýšlející se nad pozicí České republiky v…