Silné: Václav Klaus ml. rozkopl téma „Udženija slaví u Soukupa“

04.03.2019 9:07 | Zprávy
autor: vef

Poslanec ODS Václav Klaus mladší se zastal své stranické kolegyně Alexandry Udženije, jež je pranýřována za svou účast na oslavě narozenin ředitele a moderátora TV Barrandov Jaromíra Soukupa. Vypůjčil si k tomu slova advokátky Moniky Čírtkové.

Silné: Václav Klaus ml. rozkopl téma „Udženija slaví u Soukupa“
Foto: screen: ČT24
Popisek: Václav Klaus mladší při svém vystoupení v Poslanecké sněmovně

„Co kdyby se např. Tomio Okamura hypoteticky dostavil na oslavu Václava Moravce? Co by se stalo? Inu, schytal by to Václav Moravec, protože ho pozval. Takového obskurního politika nemá co zvát! Povšimněme si, že v obou případech by za to byla volána k odpovědnosti ta správná, korektní, veřejnoprávní strana – ať na oslavu zve, nebo přijde. Což mne přivádí k otázce, zda se fanoušci Jaromíra Soukupa strašně rozčilují, že jejich idol pozval Udženiju na svou oslavu. Nebo je jim to jedno a ctí právo pana Soukupa pozvat si, koho chce? Navozuje to otázku: Jaké politické skupiny mají mentalitu uličního výboru?“ ptá se Klaus mladší prostřednictvím citovaného příspěvku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dálniční známka

Dobrý den, pane Kolovratníku. Vy jste sice dali stopku zdražování dálničních známek, ale upřímně, přijde vám současná výše vzhledem k tomu, v jakém stavu dálnice máme adekvátní? A co mě zajímá ještě víc, proč si nemohu koupit známku na půl roku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Už toho mám dost.“ Summit NATO přirovnán k festivalu ve Varech

10:25 „Už toho mám dost.“ Summit NATO přirovnán k festivalu ve Varech

„Je to divadlo jako v Karlových Varech. Naše ‚dvojdelegace‘? Čirá fraška…“ I to zaznělo v souvislost…