Skála zavzpomínal na Ransdorfa: Z prolhaných médií nepadlo slůvko omluvy

21.01.2017 16:10

Místopředseda KSČM pro ideologii, propagandu a mediální činnost Josef Skála zavzpomínal na europoslance Miloslava Ransdorfa. Připomněl, že Ransdorf byl především myslitel. Média rozcupoval za to, jak se k Ransdorfovi chovala.

Skála zavzpomínal na Ransdorfa: Z prolhaných médií nepadlo slůvko omluvy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Nominační projev Josefa Skály

„Míla Ransdorf odešel právě před rokem. Poslední štvanici už neustál. Zle se z ní dělá dodnes. Kříženec zášti a mindráků se fakty nezdržuje. Suma, již měl prý Míla mámit ze švýcarské banky, váží pět tun. Média velkých prachů vřeštěla, že pro ni vyrazil s kufříkem. Verze o podvodu splaskla rychle. Pak přišla ta o ‚trdlu‘. Sadismem zaváněly obě. Míla si – právem a víc než na čemkoli jiném – zakládal na cti a inteligenci. Švýcarský erár šlápl vedle. Vycouval už loni na jaře. Ten, komu ublížil, mu to už spočítat nemohl. Z prolhaných médií nepadlo slůvko omluvy,“ udeřil Skála v komunistických Haló novinách.

Celý článek naleznete zde

Ukazuje to prý, jak si média vykládají svou „svobodu“. Když jim nebylo vhod, jak Ransdorf rozbíjel argumenty lidí, kteří cinkali klíči, neváhali ho očerňovat. Ransdorf se však podle Skály nedal zastrašit a znovu a znovu sypal fakta z rukávu, tvrdí stávající místopředseda KSČM. Ransdorfova síla se prý ukázala už v prvních volbách do Evropského parlamentu, kde Ransdorf dosáhl skvělého úspěchu, aniž by měl cizí protektory s miliardami za zády.

Ransdorf šel prý do politiky proto, aby v ní udržel ideály, aby ji očistil od špinavých peněz a obyčejného boje o posty. Prý se snažil do ní vrátit úctu k rozhodnutí většiny. Ransdorf se podle Skály snažil jít pro správné cestě a další lidé by ho měli následovat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova

20:47 Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova

Moderátorka pořadu 168 hodin České televize Nora Fridrichová vypadla ze zábavného pořadu StarDance h…