„Radka Johna nebudu kritizovat, ale myslím si, že máme trochu jiné povahové vlastnosti, třeba nejsem tak výbušný jako on. Já jsem vzešel z komunální a krajské politiky a chtěl bych, aby VV prohlubovaly své vazby na regiony. Pro mě jsou kraje nejzásadnější součástí Věcí veřejných. Mojí výhodou je, že jsem v neustálém kontaktu s lidmi, já nepotřebuji poradce a sekretariáty, abych zjistil, jakými problémy žijí,“ uvedl v rozhovoru pro Týden.cz Petr Skokan.
Poslanec za VV si prý už svoji kandidaturu na předsedu rozmyslel. „Už jsem toho ve Věcech veřejných mnoho zažil, dost toho pro mě udělaly a teď je čas, abych jim to vrátil,“ míní.
„Věci veřejné jsou nejmodernější strana v Evropě,“ vychvaluje VV Skokan. „Jde o systém stranických referend. To nám ostatní strany závidí, protože si to kvůli svému nastavení z historie nemohou dovolit. Znamenalo by to jejich konec,“ vysvětluje. Sám do VV přestoupil z ODS.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.


