Škrobená Emma S., největší Evropanka. Pocit rebelie. Výsměch moderátorce, okouzlené mladým hercem

23.08.2020 6:44

Moderátorka Emma Smetana si po premiéře filmu Šarlatán Agnieszky Hollandové víc porozuměla s hercem Josefem Trojanem, čehož si hned všimla bulvární média. A mezi tím i server Expres.cz. Smetana je totiž dlouhodobě zadaná, se svým partnerem má dítě.

Škrobená Emma S., největší Evropanka. Pocit rebelie. Výsměch moderátorce, okouzlené mladým hercem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Emma Smetana
reklama

Server Expres.cz rozebírá milostný život Emmy Smetana pěkně po lopatě. Se svým partnerem Jordanem Hajem je totiž již dvanáct let. Podle serveru je to pár značka ideál, mají spoustu společných zájmů – mimo jiné hudbu a cestování. Nikdy se však nevzali, i když se zasnoubili již dva týdny po první puse. Vypadá to tedy na dlouholetou dětskou lásku, s níž má však moderátorka DVtv.cz potomka

„Napůl tajemný Izraelec a neuchopitelný zevlák jí nabídl hippie vztah, což Emmě z její škrobené intelektuální rodiny poskytlo pocit rebelie. Společně létali po světě, on byl nesvázaný muzikant bez pořádné kapely, ona ta zodpovědná, která nosí domů peníze. Vždycky ho musela tlačit před sebou, bez ní by nikdo nevěděl, co Jordan dělá a jak se jmenuje. Ona ho podporuje, on jí zase dává jinou tvář neslušné holky s velkýma očima, která o sobě tvrdí, že je největší Evropanka,“ popsal server.

Josef Trojan, s nímž herečka byla viděna po premiéře filmu Šarlatán, je dle serveru nehezký, a krásný, má v sobě potenciál, pokoru, na svůj věk je velmi vyspělý. A tak je prý jasné, že Emma nemohla odolat. A to přestože je o 13 let starší než právě devatenáctiletý herec Trojan. 

Server rozebírá i skutečnost, že Emma S. je z výrazné rodiny. Jejím otce je již zesnulý muzikant Jiří Svoboda, matkou je aktivistka Monika MacDonagh Pajerová. Trojan je tak její společenskou kategorií – na rozdíl od dlouholetého partnera Haje, jenž je kluk z ulice. Moderátorka Smetana má pak prý vnitřní rozpor, kde stojí ona sama. Ve svých profilech na Facebooku se nevěnuje ani politickému, ani společenskému dění, ale hudbě. 

Pokud se moderátorka v minulosti vyjadřovala k politice, opakovaně vyznávala svůj obdiv k myšlenkám Evropské unie, cítí se prý být Evropankou a chtěla by, aby se Unie stala evropskou federací. Proslula rovněž sebevědomým vyznáním své kompetence „Mluvím šesti jazyky a mám doma dva diplomy z politologie“. Ohledně své politické orientace prý docela rychle přišla na to, že je „proevropská a pravdoláskařská“.

Moderátorka z internetové televize DVTV na sebe v minulosti upoutala i sebevědomými slovy, že „přemýšlím kritičtějším způsobem, než je v České republice v mé generaci obvyklé,“ protože její maminka Monika Pajerová ji naučila intelektuální ping-pong. Souvisí to prý i s tím, že mohla žít dlouho v cizině, takže se naučila myslet kritičtěji.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš naložil Pirátům, jako ještě nikdy: Drogy, podpora migrantů, třídní nenávist. Odpověď od Bartoše taky stála za to

18:31 Babiš naložil Pirátům, jako ještě nikdy: Drogy, podpora migrantů, třídní nenávist. Odpověď od Bartoše taky stála za to

V modrém rohu stojí premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Proti němu v černém rohu stojí předseda Pi…