Sobotka je neschopný! Co dál s migranty? Poslanec Černoch odpovídá čtenářům

11.11.2015 21:56 | Zprávy
autor: mp

Z PROFILŮ Poslanec Marek Černoch odpovídal na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Týkaly se uprchlické krize. Čtenář vystupující pod označením „jaderlacht“ má za to, že premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) je v podstatě absolutně neschopný, pokud jde o řešení migrační krize, a ve sněmovně nemá co dělat. A Černoch mu dal v podstatě za pravdu. Tím ovšem zdaleka neskončil.

Sobotka je neschopný! Co dál s migranty? Poslanec Černoch odpovídá čtenářům
Foto: Hnutí Úsvit
Popisek: Marek Černoch, poslanec za Úsvit

„Chtěl bych se zeptat, jak vy osobně vidíte další kroky k vyřešení migrační krize? Zatím se to ČR celkem vyhýbá a dokonce k nám ani nechtějí, ale přijde čas, kdy státy jako Německo a Francie řeknou dost a migranti pak půjdou sem. Když se dívám na videa ze sněmovny, kde mluví Sobotka (který tam naprosto nemá co dělat) a říká, že nehodlá vyhlásit referendum o vystoupení z EU, jímá mě hrůza, co bude následovat dál. EU (podle mě) stejně brzo skončí, je to jen otázka času, a bylo by (opět podle mě) lepší, kdyby se spíše sjednotily státy V4. Co vy si o tom myslíte? Nebude pozdě, až budou další volby do PS?“ ptal se čtenář.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

EU

Kritizujete EU neustále, oprávněně, ale proč jste slevili z vašeho požadavku na referendum o vystoupení? Nebo bude? A můžete jinak, když budete ve vládě zabránit tomu, aby nám EU zdražovala život?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Rakušan prokazatelně lhal“. Děsivé vzpomínky na střelbu na fakultě

16:42 „Rakušan prokazatelně lhal“. Děsivé vzpomínky na střelbu na fakultě

Spolek Věci zásadní v komentáři pro ParlamentníListy.cz připomíná dva roky od tragické střelby na FF…