Sobotka navštíví Německo, s Merkelovou bude řešit i Ukrajinu

07.03.2014 18:28 | Zprávy
autor: čtk, mp

Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) zavítá příští týden na dvoudenní návštěvu Německa. S německou kancléřkou Angelou Merkelovou chce ve čtvrtek jednat například o investicích v Česku i situaci na Ukrajině. V pátek by podle informací ČTK mohl navštívit vedení společnosti Volkswagen ve Wolfsburgu.

Sobotka navštíví Německo, s Merkelovou bude řešit i Ukrajinu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka

„Nepochybně to bude otázka hospodářské spolupráce a připravovaných nových investic německých firem v naší zemi, pozitivní změna přístupu naší země k pokračování evropské integrace, podoba evropského klimatického a energetického balíčku a situace na Ukrajině," nastínil dnes Sobotka ČTK témata, o nichž chce jednat s Merkelovou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Může jet jako fotograf.“ Koníček se prezidentovi v Partii vymstil

14:35 „Může jet jako fotograf.“ Koníček se prezidentovi v Partii vymstil

Hosty druhé hodiny nedělní Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News byli Patrik Nacher (ANO), Miro…