Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Ostravský okresní soud dnes poslal do vazby olomouckého šéfa odboru hospodářské kriminality Radka Petrůje. Důvodem je obava z ovlivňování svědků, řekl dnes ČTK jeho obhájce Tomáš Vymazal. O návrzích žalobců v případu dalších dvou obviněných v olomoucké korupční kauze – vlivného podnikatele Ivana Kyselého a náměstka ředitele olomouckého krajského policejního ředitelství Karla Kadlece – soud podle informací ČTK stále jedná. Čtvrtým obviněným je olomoucký hejtman Jiří Rozbořil z ČSSD, který je stíhán na svobodě.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Není bezpředmětné, komu byli SMS poslány, když je jasné, že byli směřovány prezidentovi? Proč je neposlal Macinka přímo jemu nevím, spíš otázka na něj. Ale podle vás je jejich obsah v pořádku? A celkově podle vás takto má komunikovat státník?
Bývalá slovenská herečka a politička Magda Vášáryová v Brně varovala, že Česko může dopadnout ještě …