Zdravotní stav ruského opozičního lídra Alexeje Navalného se opět zlepšil a politik je již schopný občasně opustit své nemocniční lůžko, informovala berlínská klinika Charité, v níž je politik hospitalizován. Mezitím další laboratoře potvrzují, že byl Navalnyj otráven nervově paralytickou látkou ze skupiny novičok, shodli se na tom již výzkumníci ve Francii i Švédsku.
,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil.
Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Za...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.