Štěkot psů a výkřiky vězňů. Tak Ratha přivítala věznice

16.05.2012 22:32 | Zprávy

Ještě před dvěma dny byl David Rath hejtmanem a jedním z nejvýraznějších politiků ČSSD, dnešní večer ale už tráví jako obviněný z korupce ve věznici. Jeho noví sousedé z litoměřické vazební věznice o jeho příjezdu věděli od brzkého odpoledne a zjevně se na něj těšili. Ve věznici ho uvítal štěkot policejních psů a nesrozumitelné výkřiky, kterými ho zřejmě z oken častovali.

Štěkot psů a výkřiky vězňů. Tak Ratha přivítala věznice
Foto: fcb
Popisek: David Rath

Když se novináři dnes odpoledne začali trousit okolo litoměřické věznice, bylo to pro místní osazenstvo vítané povyražení. Kdo se mezi ně chystá, to se po chodbách zřejmě už povídalo. "Čekáte na Ratha?" ptali se novinářů ze zamřížovaného okna v zadním traktu dva vězňové. Na otázku, zda se na prominentního spoluvězně těší, se jen rozesmáli a pokývali hlavami.

Hemžení novinářů a přenosových vozů se stalo během večera atrakcí i pro místní. "Nevíte, už pojede? Šla bych se na něj podívat, máme tam z práce dobrý výhled," ptala se novinářů u zadní brány žena ve středním věku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: pas, čtk

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?

Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejdřív obrana, pak důchodci. Kupka v debatě oponoval Okamurovi

23:12 Nejdřív obrana, pak důchodci. Kupka v debatě oponoval Okamurovi

Živá superdebata lídrů ve Středočeském kraji na CNN Prima NEWS ukázala ostré střety nejen o výdaje n…