Strana LIDEM si vybrala kandidáta na ministra dopravy

03.12.2012 13:51 | Zprávy
autor: vfe

Strana LIDEM by v čele ministerstva dopravy ráda viděla ředitele olomouckého Ředitelství silnic a dálnic Martina Smolku. Jako kandidáta ho navrhla místopředsedkyně strany Dagmar Navrátilová. Informuje server iDnes.cz.

Strana LIDEM si vybrala kandidáta na ministra dopravy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pavel Dobeš

Zatím ale není jisté, jestli Smolka v čele dopravy vůbec bude. Pořád je možné, že dojde ke sloučení ministerstev dopravy a průmyslu a strana LIDEM dostane na starost obranu. Přesto je původní varianta stále ve hře.

Smolka je jeden z kandidátů, ale nic není rozhodnuto

„Pan Smolka je jeden z kandidátů. Definitivně není nic rozhodnuto, budeme jednat tento týden,“ prozradil serveru iDnes.cz místopředseda LIDEM Jiří Rusnok. Strana zaujme definitivní stanovisko po jednání předsednictva v úterý večer.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

EU

Já teda nevím, ale vy máte dojem, že nyní v EU vše neurčují jen státy jako Německo, Francie? Možná máme právo veta, ale k čemu nám je to dobré, když nám EU diktuje vše a čím dál víc má tendenci zasahovat i do soukromí lidí? Nebo to vše se děje, protože naší zástupci v EU jsou k ničemu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Chcete se smířit? Nelezte druhému domů.“ Umělci udeřili na landsmanšaft

20:10 „Chcete se smířit? Nelezte druhému domů.“ Umělci udeřili na landsmanšaft

„Snaha dodatečně smiřovat, co je smířeno, se neodbytně vlamuje do otevřených dveří. Celá tato akce j…