Středočeská ČSSD musí zvolit nové vedení a kandidátku. Sobotka na to dohlédne

05.06.2012 11:31 | Zprávy
autor: čtk, mp

Středočeská organizace ČSSD musí svolat krajskou konferenci, která zvolí nové vedení a určí kandidáty do krajských voleb, shodlo se na tom dnes politické grémium ČSSD. Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka po jednání novinářům řekl, že pokud se tak nestane, nevrhne stranickému ústřednímu výkonnému výboru aby konferenci svolal sám.

Středočeská ČSSD musí zvolit nové vedení a kandidátku. Sobotka na to dohlédne
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka

Vedení sociální demokracie tak řeší situaci ve středočeské organizaci ČSSD po zatčení poslance, středočeského hejtmana a volebního lídra středočeských sociálních demokratů Davida Ratha. Předseda středočeské ČSSD Richard Dolejš stranickému vedení podle Sobotky slíbil, že svolání krajské konference krajskému výkonnému výboru navrhne na zasedání ve čtvrtek 14. června. Ústřední výkonný výbor se sejde o následujícím víkendu, dodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pohádka ČT, která vás ubije. Radši se pak nebudete ptát

9:30 Pohádka ČT, která vás ubije. Radši se pak nebudete ptát

RECENZE ČT nezklamala. I v roce 2025 vypustila na Štědrý večer pohádku, kterou bylo těžké dokoukat d…