Sviňačina, pako, pavián. Kotleba se ocitá ve vážných potížích

12.03.2016 14:21 | Zprávy
autor: vef

„Kotlebovci očividně čelí krizi kádrů. Nemohou najít jediného poslance, který by někoho brutálně nedobil z rasových důvodů, nebo někde neobhajoval Adolfa Hitlera. Roztomilé,“ zkonstatoval na svém facebookovém profilu poslanec slovenské Národní rady Luboš Blaha (SMER-SD).

Sviňačina, pako, pavián. Kotleba se ocitá ve vážných potížích
Foto: Hans Štembera
Popisek: Luboš Blaha, poslanec Národní rady SR

„Předevčírem se ukázalo, že jejich kandidát surově zmlátil černocha, a tak ho vyměnili za nového. Jenže ten zase hystericky vřískal vulgární urážky na ubohou rodinu s dětmi a na internetu otevřeně glorifikoval Hitlerův nacistický režim. Zřejmě stáhnou i jeho, pokud mají jen trochu rozumu. Jenže co dál?“ ptá se Blaha.

„Takto se systémem ‚padajícího nacisty‘ za chvíli dostaneme ke skutečným extremistickým esům ĽSNS – k Rogeĺovi, Mičúnovi a Magátovi,“ poznamenává Blaha a uvádí, že jeden hrál v kapele Judenmord a netajil se obdivem k plynovým komorám a zbylí patří k nejagresivnějším kreaturám v Hitlerově fanklubu. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Co přesně byste nyní udělal jinak?

V čem jste podle vás byli málo odvážní? A nemyslíte, že řadu voličů mohl odradit i ten váš boj s dezinformacemi, za který jste schovávali podle mě spíše jen snahu umlčet jiný názor? Nebo jinak, co jste udělali pro svobodu slova, a proto, aby se lidé nebáli říkat své názory nahlas, což se děje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zlatý záchod“ Mindič nalezen. A vyfocen

12:15 „Zlatý záchod“ Mindič nalezen. A vyfocen

Novináři deníku Ukrajinská pravda vypátrali Timura Mindiče. V Izraeli. Blízký spolupracovník prezide…