Takhle zlé je žít s muslimy, píše publicista a uvádí příklady

31.12.2015 13:00

Vážné varování před vytvářením velké islámské menšiny v evropských zemích adresuje jejich vládám Tomáš Guttmann na serveru Neviditelný pes. Na příkladu Izraele totiž názorně ukazuje, jaké nevýhody existence velké muslimské menšiny přináší.

Takhle zlé je žít s muslimy, píše publicista a uvádí příklady
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka Izraele

Podle Guttmanna tvoří muslimové v Izraeli 17 % obyvatel. Mají vyšší životní úroveň než muslimové v jiných zemích a žijí v bezpečí demokratické společnosti západního typu. Jsou zproštěni povinné vojenské služby, ale mohou sloužit dobrovolně. A i jinak jsou pozitivně diskriminováni, včetně přednostního přijímání na vysoké školy.

Ke státu, který jim umožňuje důstojný život, nepociťují loajalitu

Nicméně ke státu, který jim umožňuje důstojný život, nepociťují vděčnost a ani nevykazují žádnou loajalitu. Asi dvě třetiny muslimů volí arabské strany komunistického či islamistického zaměření, a poslanci arabských stran aktivně vystupují proti izraelskému státu jak na půdě parlamentu, tak mimo Izrael.

Celý text je ZDE

Muslimové ovšem využívají plně všech sociálních vymožeností, které jim demokratický stát nabízí, a taky svých demokratických práv, která jim umožňují tomuto státu škodit. Muslimští muži mají často více manželek, s nimiž oficiálně nejsou sezdáni anebo jsou s nimi rozvedeni, a užívají sociální dávky ode všech svých dětí a manželek.

Muslimové nepromeškají žádnou příležitost uškodit státu

Muslimové, především beduíni, prý využívají snahy izraelských úřadů vyhnout se konfliktům s „menšinami“, a často provozují vydírání ve formě „ochrany“ objektů (výpalné) a beztrestně zabírají tisíce hektarů půdy v Negevu pro ilegální výstavbu.

„Když asi před rokem přišla policie v beduínském městě Rahat u Beer Ševy zatknout obchodníky, kteří prodávali drogy dětem v místní škole, celé město spontánně napadlo policii a vznikly několikadenní nepokoje. Muslimové nepromeškají žádnou příležitost uškodit státu či znepříjemnit svým židovským sousedům život. Ampliony na jejich mešitách jsou nastaveny na maximální hlasitost, aby arabské modlitby pronikaly ve dne i v noci do co nejvíce židovských domácností, a v pátek navíc vysílají výzvy k zabíjení židů a jiných nepřátel,” vypočítává Guttmann prohřešky muslimů žijících v Izraeli.

S muslimskou menšinou lze žít jen s nasazením bezpečnostních a zpravodajských sil

Za výhodu soužití židovského a muslimského obyvatelstva v jednom státě považuje to, že izraelská společnost je dobře imunizována proti islámu, a je i dobře adaptována proti pohromám všeho druhu. „I za válečného stavu pokračují v Izraeli občanské svobody, fungují nezávislé soudy a mnohé další instituce, a hlavně kvete ekonomika,“ píše Guttmann s tím, že Evropa si musí uvědomit, že s muslimskou menšinou lze žít jen s nasazením všech bezpečnostních a zpravodajských sil, a s odhodláním platit nezbytnou daň ve formě lidských obětí muslimskému chaosu, zločinu a teroru.

A protože Evropa není připravena se stát válečnou demokracií, musí se v každém případě vzdát svých nesmyslných iluzí o multikulturalismu a soucitu s muslimskými uprchlíky.

 


 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vam

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Co je to za hlouposti? Klaus masakroval novinářku. Tlačila na vakcíny

19:07 Co je to za hlouposti? Klaus masakroval novinářku. Tlačila na vakcíny

Exprezident Václav Klaus byl hostem moderátorky Very Renovici v pořadu Epicentrum Blesku. „Ani jedno…