Teroristé zaútočili na modlící se muslimy v mešitě na Sinajském poloostrově. Desítky mrtvých

24.11.2017 14:30 | Zprávy
autor: vef

Minimálně 200 lidí zahynulo při útoku radikálů na mešitu na Sinaji. Dalších více než 130 osob bylo zraněno. Podle zpráv egyptské agentury MENA o tom píše server ČeskéNoviny.cz.

Teroristé zaútočili na modlící se muslimy v mešitě na Sinajském poloostrově. Desítky mrtvých
Foto: Archiv
Popisek: Modlící se muslimové v mešitě

Mešita byla podle všeho napadena v době poledních modliteb. Kromě toho, že na celém Sinajském poloostrově byla vyhlášena pohotovost, je také uzavřena silnice spojující egyptský Aríš s Rafáhem na hranici palestinského Pásma Gazy. 

  • Původní text ZDE

Útočníci k mešitě v Bir al-Abdu přijeli ve čtyřech terénních autech, odpálili nálož, vešli dovnitř a začali střílet na účastníky poledních modliteb. Před mešitou následně zapálili automobil a obklíčili celou oblast. Rozhodli se tak zabránit přístupu záchranářů a zdravotníků. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Babiš

Prosím o odpověď na otázku.Proč jedete pořád-- AntiBabiš.kDYBY TO NEMĚL VŠE OŠETŘENÉTAK BYCH VÁM VĚŘIL.Ale Vy opravdu nemáte nic jiného než mít v puse Babiše.Kolik jste toho mohli udělat ve Vaši minulé vládě a nic.Teď jedete pořád dokolečka jak by to mělo být. Děkuji za Odpověď. mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vtip Marka Ebena na Klempíře dostal nečekanou pointu

14:35 Vtip Marka Ebena na Klempíře dostal nečekanou pointu

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech slaví 80 let od svého založení a svůj 60. ročník. Na…