Tomáš Klus na Václaváku: Babiše se nebojím. Je nás dost, co ho mají dost

20.06.2021 20:48 | Zprávy
autor: AZy

V neděli proběhl další protest na Václavském náměstí. Své si k politické situaci v České republice přišel říct spolek Milion chvilek pro demokracii a jeho příznivci. Mezi „chvilkaře“ zavítal i zpěvák a písničkář Tomáš Klus. A celé to shrnul. Demokratické strany v něm prý mají spojence. Babiš? Boss a Voldemort. Jeho pomsty se prý zpěvák nebojí a bojkotuje jeho svěřenský fond. A nadělil i prezidentům. Klaus i Zeman to údajně celé začali.

Tomáš Klus na Václaváku: Babiše se nebojím. Je nás dost, co ho mají dost
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomáš Klus

Co bylo vlastně cílem demonstrace? Podle šéfa spolku Benjamina Rolla se mělo jednat o jakési zúčtování. Spolek prý chce na podzim po sněmovních volbách vidět v čele státu férovější politiky. Milion chvilek také vyhlásil, že „demokratické“ strany hodlá podpořit za pomoci svých dobrovolníků v kampani.

Řečníků se na pódiu vystřídalo mnoho. Mezi posledními se před obecenstvo dostal právě hudebník Tomáš Klus. Ten sebevědomě vystoupal na pódium s kytarou v ruce a v trikotu s podobiznou Václava Havla. „Dobrý den, přátelé, já jsem pln obdivu, že tady jste a nevyměnili jste demonstraci za rybník, že vám není jedno, že v tom našem rybníku cosi zahnívá,“ děkoval se umělec.

Klus stihl rovněž přečíst krátký projev. „Rok 1998 a podpisy Václava Klause a Miloše Zemana na opoziční smlouvě odstartovaly hloubení propasti mezi občanskou společností a politikou. Andrej Babiš je přes všechny Věci Veřejné a jiná politicko-podnikatelská hnutí důsledkem odklonu pozornosti od toho, co politici dělají a co říkají,“ prohlásil Klus úvodem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Co uděláte z Prokopem?

To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zdravím Vaška Moravce. Tu miliardu mu nezávidím.” Vyplouvají vážné věci

4:46 „Zdravím Vaška Moravce. Tu miliardu mu nezávidím.” Vyplouvají vážné věci

Jak to dopadá, když se má omluvit za nepravdivé nařčení neziskovka vedená Václavem Moravcem? Takovou…