Už dlouho jsem se tak nezasmál! Doktor Macek se baví slovy opozičních lídrů po volbě Křečka. Jde i o Milion chvilek

20.02.2020 21:26 | Zprávy
autor: rak

Stomatolog, komentátor a spoluzakladatel ODS Miroslav Macek se ve svých čtvrtečních glosách zaměřil na několik aktuálních témat. Kromě svého pobavení v souvislosti s demonstracemi spolku Milion chvilek pro demokracii zmínil i podivné rozhodnutí Krajského soudu v Brně, který potvrdil pokutu majiteli restaurace za to, že napsal, že „nevaří imigrantům“. Následně slova věnoval i německému „rasistickému“ zákusku.

Už dlouho jsem se tak nezasmál! Doktor Macek se baví slovy opozičních lídrů po volbě Křečka. Jde i o Milion chvilek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

„Už dlouho jsem se tak nezasmál! Pravicoví politici se prý na demonstrace Milionu chvilek nechystají. Novinky.cz se zeptaly předsedy a místopředsedy lidovců, jednoho poslance Pirátů, místopředsedy TOP 09, předsedy STAN a dvou europoslanců ODS. Prý pravice!“ podivil se nad článkem na serveru Novinky.cz Macek.

V uvedeném článku se vyjadřoval například předseda lidovců Marian Jurečka. „Za sebe s výsledkem volby pana Křečka nesouhlasím, ale volba byla demokratická a já ji respektuji. Demonstrace nepovede ke změně výsledku volby,“ řekl Právu šéf KDU-ČSL, který se na demonstraci nechystá. Proti demonstracím se vymezili i europoslanci za ODS Alexandr Vondra a Jan Zahradil.

Naopak místopředseda TOP 09 Tomáš Czernin demonstraci přivítal. „Volba pana Křečka ombudsmanem je dalším důkazem funkčnosti koalice ANO – KSČM – SPD – ČSSD a Hradu. Koalice, která prokazuje snahu ovládnout média, justici a státní správu. To by vedlo k omezení svobody člověka – občana – a v důsledku k omezení jeho rozhodování ve volbách,“ řekl Právu Czernin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Funkce

Podle vás Turek svým počtem funkcí nějak vybočuje? Podle mě je bohužel celá řada politiků, co myjí xxx funkcí. Proč tomu nezamezíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Igor Chaun: Zchudlý a odnárodněný občan se nebouří. Znám plán EU

13:33 Igor Chaun: Zchudlý a odnárodněný občan se nebouří. Znám plán EU

Režisér Igor Chaun varuje před migračním paktem, který nedávno vstoupil v platnost. Podle něj není j…