Už ho máme. Jedenáct hodin starý záznam, letící kolem světa: Houf migrantů se snažil zablokovat Polku v autě. Nechutně a v přesile

3. 9. 2017 10:35

Násilnosti, jichž se migranti dopouštějí, popisujeme pravidelně. Málokdy je ale situace natolik absurdní jako na videu, které se na Twitteru objevilo teprve před pár hodinami. Je na něm autentický záznam, kdy se skupina maskovaných migrantů snaží zablokovat auto s polskou řidičkou. Ta zjevně vyděšená místo brzdy šlape na plyn.

Už ho máme. Jedenáct hodin starý záznam, letící kolem světa: Houf migrantů se snažil zablokovat Polku v autě. Nechutně a v přesile
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Snahu o zablokování auta zaznamenal údajný francouzský novinář

Video trvá jen několik vteřin, i přesto je vypovídající. Neznámou silnicí (podle všeho jde o Itálii) projíždí řidička (ženská tvář je skutečně patrná), když v tu chvíli se před ní postaví několik tmavých mužů. Všichni mají maskované obličeje šátky. První z nich se před autem naklání, jako by chtěl ukázat své přirození. Pak se přidávají další, opírají se o přední kapotu a auto se jakoby snaží zatlačit. Důvod? Neznámý a pro mnohé diskutéry nepochopitelný. K podobným atakům dochází poslední dobou často. Jenomže celou tuto situaci někdo nahrává na mobil. A když se Polka neudrží a rozjede se, právě onoho neznámého svým autem sráží. Záznam pomalu končí, když se na něm objeví zpráva, že „přejetý člověk byl francouzský žurnalista“. Co na místě dělal, proč natáčel blokování silnice muži se zakrytými obličeji, na to nikdo nedokázal odpovědět. V diskusích na Twitteru (najdete tam i dotyčné video) je jen několik zmínek, že tam dotyčný neměl co dělat. Drtivá většina z těch, kteří video viděli, pak popřála silnou vůli a odolnost Evropanům.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tomáš A. Nový

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Statky v prdeli, porcelánky v prdeli, fabriky v hajzlu.“ Zeman přilákal lidi. A my jsme se jich ptali

10:31 „Statky v prdeli, porcelánky v prdeli, fabriky v hajzlu.“ Zeman přilákal lidi. A my jsme se jich ptali

REPORTÁŽ „Jdeme na Miloše!“ znělo po ulicích v Aši už pěknou chvíli po poledni od mladých i starších…