V Brně se oběsil soudce

26.01.2012 13:57 | Zprávy
autor: par

V kanceláři brněnského krajského soudu se před polednem oběsil jeden ze soudců. Jihomoravská policejní mluvčí Petra Vedrová řekla, že v justičním paláci byl objeven mrtvý muž.

V Brně se oběsil soudce
Foto: hns
Popisek: Fotokoláž.

"Nepotvrdilo se, že by zemřel cizím zaviněním. V tomto případě děláme různé úkony a vzhledem k tomu jej zatím nemůžeme více komentovat," doplnila mluvčí. Dopis na rozloučenou se u muže nenalezl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Dá se nyní nějak zjistit, kdo z politiků využívá obecní bydlení?

Myslíte, že těch politiků jako Mrázová bude víc? A máte pro váš návrh, aby to, kdo z politiků využívá obecní byt bylo veřejné podporu u jiných stran? A nebylo by ještě lepší, kdyby se zásadně změnila kritéria pro přidělování takových bytů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Může jet jako fotograf.“ Koníček se prezidentovi v Partii vymstil

14:35 „Může jet jako fotograf.“ Koníček se prezidentovi v Partii vymstil

Hosty druhé hodiny nedělní Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News byli Patrik Nacher (ANO), Miro…