VIDEO Báry Štěpánové, kde zpražila Babiše: Když je někdo vrah, tak je to vrah!

07.05.2017 21:10

Herečka Bára Štěpánová začala natáčet vlastní pořad nazvaný Bárometr, v němž se kousavě vyjadřuje na adresu ministra financí Andreje Babiše (ANO).

VIDEO Báry Štěpánové, kde zpražila Babiše: Když je někdo vrah, tak je to vrah!
Foto: Archiv PL
Popisek: Rozhovor s Andrejem Babišem

Když se čas od času baví Bára Štěpánová s lidmi o politice a říká jim, že se jí dvakrát nelíbí minulost podnikatele Babiše, slýchá od svých spoluobčanů, že z ní mluví závist. Pak jí prý ale nezbývá, než se ptát, proč lidé věří, že všichni politici kradou, jen ten Babiš je čistý a jeho odpůrci mu závidí.  

„Jak vy víte, že všichni kradou, ODS a prostě všichni, ale on ne. Kde vy berete tu jistotu, že on ne?“ ptá se herečka. „Z toho, co slyším, tak normální cestou se k majetku v hodnotě několika miliard prostě nelze dostat, to prostě nevyděláte,“ dodává.

Babiš podle ní musel spolupracovat s komunisty, protože jinak by za minulého režimu za hranice prostě nevyjel, a když, tak možná do Bulharska. Jenže Babiš mohl studovat ve Francii, mohl pracovat v Maroku a tak podobně. O tom se většině lidí ani nesnilo.

Někdo říká, že už je to dávno. „Jaký dávno? Když někdo byl kágébák nebo estébák, tak už jsme na to zapomněli? To jako když vám někdo zavraždí babičku, tak za dvacet let už je to dobrý? Když vám někdo zavraždil babičku, tak my na to zapomeneme? Když je někdo vrah, tak je to vrah!“ říká Štěpánová.

Okamžitě také připomněla, že Standa Gross odstoupil z funkce premiéra, protože nedokázal přesvědčivě vysvětlit, kde vzal milion korun.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Miloš Zeman napaden. Jde o vážnou věc. Hovoří média a Jiří Ovčáček

18:40 Miloš Zeman napaden. Jde o vážnou věc. Hovoří média a Jiří Ovčáček

Redaktor veřejnoprávního Českého rozhlasu Pavel Polák uveřejnil informaci, která notně rozzlobila hr…