VIDEO „Vím víc, než si dokážete představit!“ Alena Vitásková odhalila na kameru mrazivé svědectví

08.09.2017 17:21

VIDEO Počátkem léta se na pultech českých knihkupectví objevila kniha „Solární baroni – organizovaný zločin“. Autorkou je dnes už bývalá šéfka Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková. Ve studiu TV ParlamentníListy.cz podrobně a bez obalu pohovořila o solárním tunelu, výhrůžkách smrtí i konkrétních zločinech solární mafie. Přinášíme vám ukázku, na co se v našem pořadu Horké téma můžete těšit.

VIDEO „Vím víc, než si dokážete představit!“ Alena Vitásková odhalila na kameru mrazivé svědectví
Foto: Archiv PLTV
Popisek: Pořad Horké téma s Alenou Vitáskovou
reklama

Vyhrožovali jí smrtí, musela být ve dne v noci hlídána bodyguardy se samopaly v ruce. S jejím přítelem prý „náhodou“ spadl výtah. Krajský soud v Brně ji loni v únoru nepravomocně poslal na osm a půl roku za mříže, přestože, jak sama důrazně říká, nic neudělala. Hostem pořadu Horké téma byla Alena Vitásková, bývalá předsedkyně Energetického regulačního úřadu.

Celé videointerview můžete na ParlamentníchListech.cz zhlédnout v sobotu. Už nyní ale přinášíme ty nejzajímavější ukázky. Při některých sděleních může až mrazit.

„Vůbec nic jsem neudělala. Já 43 let poctivě pracuji. Poukázala jsem na tunel a pak už se to se mnou pouze vezlo. Stojím si za tím, že jsem souzena ve vykonstruovaném případu,“ uvedla ve studiu TV ParlamentníListy.cz.

Sama prý velmi dobře ví, kdo jsou viníci onoho stamiliardového solárního tunelu. „Samozřejmě. Já toho vím víc, než si můžete představit,“ sdělila.

Alena Vitásková popisovala období, kdy jí bylo vyhrožováno zabitím. Z ničeho nic prý jednou uprostřed noci dostala policejní ochranku, přestože o ni nežádala. Od té doby ji nonstop hlídali po zuby ozbrojení bodyguardi se samopaly v ruce.

NA UKÁZKU Z ROZHOVORU SE PODÍVEJTE ZDE:

„Není legrace, když s vámi spadne výtah,“ odpověděla na otázky k výhrůžkám. „S vámi spadl výtah?“ zněla udivená reakce moderátora. „Ne, s přítelem,“ řekla s vážným výrazem ve tváři.

Problém byl prý totiž v tom, že solární mafie napojená na politiky měla vymyšlený projekt, jak si nakrást zhruba 600 miliard korun. „Ty peníze někomu chybí, někdo je chtěl a ten někdo je nedostal. Takže Vitásková vadí a vadila od chvíle, kdy nastoupila na úřad,“ pokračovala Vitásková.

Jakým způsobem fungují české soudy a policie? Je možné nevinného člověka na objednávku mafie a politiků zničit a poslat za mříže, přestože je nevinný? Kdo může za celý solární tunel? A jak to může být se snahou trestně stíhat Andreje Babiše? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky se dozvíte už v sobotu v pořadu Horké téma na serveru ParlamentníListy.cz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Radim Panenka
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pandemie? Ne. Jaromír Jágr promluvil k Čechům

14:38 Pandemie? Ne. Jaromír Jágr promluvil k Čechům

Školy jsou uzavřené, ale snad tomu tak nebude navěky. V to věří i světoznámý hokejista Jaromír Jágr.…