VIDEO „Vím víc, než si dokážete představit!“ Alena Vitásková odhalila na kameru mrazivé svědectví

08.09.2017 17:21 | Zprávy
autor: Radim Panenka

VIDEO Počátkem léta se na pultech českých knihkupectví objevila kniha „Solární baroni – organizovaný zločin“. Autorkou je dnes už bývalá šéfka Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková. Ve studiu TV ParlamentníListy.cz podrobně a bez obalu pohovořila o solárním tunelu, výhrůžkách smrtí i konkrétních zločinech solární mafie. Přinášíme vám ukázku, na co se v našem pořadu Horké téma můžete těšit.

VIDEO „Vím víc, než si dokážete představit!“ Alena Vitásková odhalila na kameru mrazivé svědectví
Foto: Archiv PLTV
Popisek: Pořad Horké téma s Alenou Vitáskovou

Vyhrožovali jí smrtí, musela být ve dne v noci hlídána bodyguardy se samopaly v ruce. S jejím přítelem prý „náhodou“ spadl výtah. Krajský soud v Brně ji loni v únoru nepravomocně poslal na osm a půl roku za mříže, přestože, jak sama důrazně říká, nic neudělala. Hostem pořadu Horké téma byla Alena Vitásková, bývalá předsedkyně Energetického regulačního úřadu.

Celé videointerview můžete na ParlamentníchListech.cz zhlédnout v sobotu. Už nyní ale přinášíme ty nejzajímavější ukázky. Při některých sděleních může až mrazit.

„Vůbec nic jsem neudělala. Já 43 let poctivě pracuji. Poukázala jsem na tunel a pak už se to se mnou pouze vezlo. Stojím si za tím, že jsem souzena ve vykonstruovaném případu,“ uvedla ve studiu TV ParlamentníListy.cz.

Sama prý velmi dobře ví, kdo jsou viníci onoho stamiliardového solárního tunelu. „Samozřejmě. Já toho vím víc, než si můžete představit,“ sdělila.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Co si myslíte o vysílání ČT?

Narážím nejen na tu reportáž o vás, ale celkově. Mimochodem, myslíte, že ta reportáž je pomsta ČT za to, že chcete zrušit poplatky? A neuvažujete třeba o nějaké žalobě kvůli reportáži? Podle mě byla dosti zaujatá a neobjektivní.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Turkovi tleskali, Pavla vypískali. Dva momenty z Ostravska

21:14 Turkovi tleskali, Pavla vypískali. Dva momenty z Ostravska

Bouřlivé přivítání Filipa Turka na odborářském mítinku v Ostravě v ostrém kontrastu s vypískáním pre…