Vadí vám doprava v Praze? Můžete psát e-mail náměstkovi

10.05.2012 12:36 | Zprávy
autor: tan

Od začátku měsíce může odborná veřejnost i Pražané posílat náměty na zkvalitnění veřejné dopravy na email hlavního města doprava@praha.eu . Se zajímavými podněty pro zlepšení pražské dopravy, včetně fungování Dopravního podniku, tak bude touto cestou možné přijít přímo za náměstkem primátora pro oblast dopravy Josefem Noskem (ODS).

Vadí vám doprava v Praze? Můžete psát e-mail náměstkovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dálnice, ilustrační foto

"V Praze žije poměrně velká komunita lidí, která se o fungování veřejné dopravy zajímá. Jde o zaměstnance Dopravního podniku nebo občany, kteří aktivně a rádi využívají hromadnou dopravu v metropoli. Jejich zajímavé postřehy, i když na každý jednotlivě nebudeme moci reagovat, rádi použijeme pro zkvalitňování služeb veřejné dopravy," uvedl náměstek primátora Josef Nosek.

Koncepce aktuálně připravovaná náměstkem pro dopravu by se tak prý měla týkat využívání chytrých a kvalitních forem veřejné dopravy a měla by přilákat daleko větší počet uživatelů veřejné dopravy. Snížení osobní automobilové dopravy ve městě by pak mělo výrazný vliv na zlepšení kvality života Pražanů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Jakob byl položen dotaz

Podnikatelé

Když kritizujete vládu za to, že jsou proti podnikatelům, můžete mi říci, v čem jste byli lepší? Co dobrého jste pro podnikatele udělali? Myslíte, že třeba zvýšení odvodů podnikatelům snad pomohlo? Navíc v době nejvyšší inflace?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Černý den pro Maďarsko. Bude kolonií EU.“ Zaznělo varování

9:11 „Černý den pro Maďarsko. Bude kolonií EU.“ Zaznělo varování

V Maďarsku vyhrál volby lídr opozičního uskupení Tisza Péter Magyar a gratulace mu zasílají i tradič…