Vaše debilita se dotýká hvězd, vysmál se doktor Macek českým novinářům kvůli Ukrajině

28.07.2014 10:40

Minulý týden padla ukrajinská vláda, což otevřelo cestu k předčasným volbám. Vládu totiž opustily dvě strany, UDAR a Svoboda, které podle Miroslava Macka očekávají od voleb posílení svého vlivu.

Vaše debilita se dotýká hvězd, vysmál se doktor Macek českým novinářům kvůli Ukrajině
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

„Ukrajinská vláda padla. Opustily ji strany, které si slibují od předčasných voleb posílení svého vlivu. Přičemž jde o politické strany, jejichž představitelé mají zřetelně neonacistické názory na další směrování Ukrajiny,“ píše ve svých Pátečních glosách Miroslav Macek.

Upozorňuje také, že se dá očekávat další politický, společenský a ekonomický zmatek. „Přitom ekonomicky je Ukrajina v totálním průšvihu už nyní, ten politický právě nastává. Není se nač těšit, snad jen na rituální tanečky českých (a nejen českých) medií kol této horké kaše…“ vtipkuje glosátor.

„Česká televize tu zprávu okořenila tvrzením, že za to může Rusko, které svojí propagandou kyjevskou vládu ‚rozložilo‘, Radiožurnál upozorňoval před šestou, že v hlavních zprávách bude informace o ‚žárlivých psech‘… Debilita českých médií se začíná hvězd dotýkat,“ dodává Macek.

Minulý týden oznámil ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk pád vlády v souvislosti s rozpadem většinové koalice v parlamentu. „Není-li nová koalice a ta stávající se rozpadla, pak jsou vláda a premiér povinni odstoupit. Ohlašuji demisi v souvislosti s rozpadem koalice a zablokováním vládních návrhů," prohlásil Jaceňuk s tím, že jeho strana Vlast odmítá vytvořit koalici s komunisty a Stranou regionů svrženého prezidenta Viktora Janukovyče.

Celý text Miroslava Macka:

Ukrajinská vláda padla. Opustily ji strany, které si slibují od předčasných voleb posílení svého vlivu. Přičemž jde o politické strany, jejichž představitelé mají zřetelně neonacistické názory na další směrování Ukrajiny. Dá se tedy předpokládat další politický, ekonomický a společenský zmatek. Přitom ekonomicky je Ukrajina v totálním průšvihu už nyní, ten politický právě nastává. Není se nač těšit, snad jen na rituální tanečky českých (a nejen českých) medií kol této horké kaše…
Česká televize tu zprávu okořenila tvrzením, že za to může Rusko, které svojí propagandou kyjevskou vládu „rozložilo“, Radiožurnál upozorňoval před šestou, že v hlavních zprávách bude informace o „žárlivých psech“…
Debilita českých medií se začíná hvězd dotýkat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Debata o „sametu“ se zvrhla. Oskar Krejčí chválil Stalina. „Mluvíš jako Greta,“ krotil ho Mládek. A Václav Havel...

20:00 Debata o „sametu“ se zvrhla. Oskar Krejčí chválil Stalina. „Mluvíš jako Greta,“ krotil ho Mládek. A Václav Havel...

30 LET OD LISTOPADU 30 let od sametové revoluce – důvod k zamyšlení, tak zněl název diskuse konané v…