Většina Čechů si myslí, že naše hospodářství je na tom špatně

24.12.2013 15:46 | Zprávy

Že je hospodářská situace v Česku špatná, si myslí 61 procent lidí. Sedmnáct procent obyvatel ji považuje dokonce za velmi špatnou. Vyplývá to z údajů prosincového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM), informoval o něm server E15.cz.

Většina Čechů si myslí, že naše hospodářství je na tom špatně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze, ilustrační foto

Z výsledku průzkumu také vyplývá, že lidí, kteří vidí stav tuzemské ekonomiky negativně, v posledních měsících mírně ubývá.

Jako dobrou vidí situaci osm procent lidí, jako velmi dobrý ale stav českého hospodářství neoznačil téměř nikdo.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

Podáte nějaké trestní oznámení?

Jestli podle vás došlo v bitcoinové kauze ke korupci a já bych tomu i věřila, tak neměla by to řešit i policie? Podáte nějaké trestní oznámení? Děkuji za odpověď. Horáková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tato vláda špicluje všude. Babiš se naplno vrhl do kauzy „cvičení volby“

20:45 Tato vláda špicluje všude. Babiš se naplno vrhl do kauzy „cvičení volby“

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš na svém facebookovém profilu zveřejnil příspěvek, ve kterém ostře zk…