Vondráček kritizuje plukovníka Foltýna za kontroverzní výroky o „zombících“ a „sviních“

09.08.2024 16:02 | Monitoring

Víkendová debata ve Slavonicích na festivalu "Pravda není jenom slovo" přinesla kontroverzní vyjádření plukovníka Otakara Foltýna, vládního koordinátora strategické komunikace. Foltýn vyjádřil své názory na spoluobčany s antisystémovými názory, které nazval „zombíky“ v informační válce. Jeho slova vzbudila rozruch a vyvolala ostrou kritiku ze strany Libora Vondráčka, předsedy strany Svobodných.

Vondráček kritizuje plukovníka Foltýna za kontroverzní výroky o „zombících“ a „sviních“
Foto: Hans Štembera
Popisek: Libor Vondráček

Foltýn v debatě zdůraznil, že se cítí být obviňován z cenzury a vytváření příkopů mezi lidmi s radikálními názory a zbytkem společnosti. „Mezi tou malou skupinou lidí, kteří se stali zombíky na poli informační války, je nutné vykopat hluboký příkop,“ uvedl Foltýn a odhadl, že mezi ty nejradikálnější patří asi 4,5 % populace. Podle něj je důležité zabránit šíření antisystémových postojů, které považuje za hrozbu pro společnost.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Byl bych pro Foltýna tučné sousto,, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseruský medvěd , 09.08.2024 16:29:39
protože jsem antisystémový, až Bůh brání. Prostě systém, kde jsou na vedoucích a lukrativních postech lidé, jako třeba Foltýn, je systém špatný.

|  8 |  0

Další články z rubriky

Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

21:14 Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

„Vážený pane prezidente, obracím se na Vás nejen jako na hlavu státu a vrchního velitele, ale také j…