Wollner nic, rozhodli v ČT. Tak teď Fridrichová...

11.01.2023 19:36 | Zprávy

Šéfredaktor reportážní publicistiky České televize Marek Wollner podle Rady ČT nespáchal žádný trestný čin. Wollner byl v lednu nařčen ze sexuálního obtěžování, šikany a bossingu, a to zejména ze strany kolegyně Nory Fridrichové. Rada ČT Wollnera podržela a nyní naopak bude zkoumat nařčení z bossingu u Nory Fridrichové.

Wollner nic, rozhodli v ČT. Tak teď Fridrichová...
Foto: Facebookový profil Nory Fridrichové
Popisek: Nora Fridrichová a Marek Wollner

Generální ředitel ČT Petr Dvořák po středečním zasedání Rady ČT oznámil, že Marek Wollner nespáchal žádný trestný čin. Řekl to na základě zprávy komise České televize, jež prověřovala nařčení, podle nějž se Wollner dopustil sexuálního obtěžování, šikany a bossingu.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jma

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Jan Bartošek byl položen dotaz

K čapímu hnízdu

Dobrý den, podle mě je hlavní problém v tom, že kauza po tolika letech nebyla uzavřena, vás tento fakt neznepokojuje? Padni komu padni, ale aby jak je možné se soudy tak vlečou? To není jen tento případ

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babiš z dovolené odpověděl na „fialovský“ výsměch venkovu

13:59 Babiš z dovolené odpověděl na „fialovský“ výsměch venkovu

Jen pár stokorun. Pokud nejezdíte ve staré škodovce a netopíte uhlím. To slibuje ekonomka NERVu Hele…