Zastupitel ODS má vilu za 25 milionů. Prý si na ni ušetřil

15.07.2012 18:27

Pražský zastupitel za ODS Pavel Hurda si nedávno koupil vilu za 25 milionů korun. Serveru Aktuálně.cz, který o tom informuje, řekl, že si na dům ušetřil, jelikož dvacet let podniká.

Zastupitel ODS má vilu za 25 milionů. Prý si na ni ušetřil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze - ilustrační foto

Peníze za vilu zaplatil Hurda okamžitě. V rozhovoru pro server několikráát opakoval, že jsou to jeho peníze. "Já vám ještě jednou říkám, že jsou to moje peníze, které mám řádně vydělané, řádně zdaněné, je to i dědictví po mé matce, všechny je mám na svých účtech," zdůraznil.

Hurdovi evidentně nebyly otázky příjemné. "Mně je 66 let, první svojí firmu jsem založil v roce 1990, v té době jsem byl, jestli ne zámožný, tak určitě ne nemajetný. Jsou to moje osobní peníze," vysvětloval.

Rozhodně odmítl, že by se jednalo o peníze z jakýchkoli grantů nebo že by si je vydělal členstvím v představenstvech a dozorčích radách. "Jestli si myslíte, že jsem si v dozorčích radách vydělal 25 milionů, tak to jsem si určitě nevydělal," prohlásil Hurda.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: joh

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nejdříve škodolibé poznámky, teď jedna omluva za druhou. Čižinský, Pekarová Adamová a další šířili lež a doplatili na to

19:55 Nejdříve škodolibé poznámky, teď jedna omluva za druhou. Čižinský, Pekarová Adamová a další šířili lež a doplatili na to

Některým poslancům přišla z e-mailu předsedy SPD Tomia Okamury speciální vánoční nabídka, že si prý …