Zbytečná hysterie, klidnil Dolejš rozbouřené emoce, když se komunisté rozhodli pro podporu vlády. Pak to ale přišlo: Vy zmije odporné...

01.07.2018 8:48 | Zprávy
autor: nab

V sobotu KSČM na ústředním výboru rozhodla o tom, že podpoří vznik menšinové vlády ANO a ČSSD. Někteří kritici této vládní sestavy zvedají ukazováček a varují, že to, že se komunisté od roku 1989 přiblížili nejblíže k vládnímu rozhodování, nevěstí nic dobrého. Podle vyjádření ekonomického experta a komunisty Jiřího Dolejše na sociální síti je však taková hysterie naprosto zbytečná.

Zbytečná hysterie, klidnil Dolejš rozbouřené emoce, když se komunisté rozhodli pro podporu vlády. Pak to ale přišlo: Vy zmije odporné...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Dolejš

Jiří Dolejš na svém twitterovém účtu sdílel článek ČTK, v němž politologové hodnotili fakt, že komunisté jsou od roku 1989 nejblíže k moci. Politolog: „Komunisté se od roku 1989 přiblížili nejblíže vládě - no, konec světa kvůli tomu fakt nebude, hysterie je docela zbytečná,“ napsal Dolejš ve svém tweetu, v němž reagoval i na časté kritické poznámky k tomu, že komunisté nakonec Babišovu vládu podpoří.

To ale některé z dalších užívatelů sociální sítě pobouřilo. „Ha, ha, hysterie, vy všiváci. Já tomu říkám paměť. Nikdy nezapomenu na zmařené životy nevinných lidí, které mají na svědomí soudruzi z vaší bandy. Pro vás není vykoupení. Vy zmije odporné,“ rozohnil se.

Pisatel další reakce zase byl toho názoru, že jim jde hlavně o napojení na lukrativní posty pro současnou končící generaci ve vedení strany. „Na závěr kariéry si vydělat nějakou zlatku navíc. Ale i tak je to ostuda této vlády. Podpora komunistů,“ dodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Migrační pakt

Vy tvrdíte, že jakýkoliv postih za nedodržování migračního paktu je vydíráním. Ale i když jsem proti povinným kótám, opravdu jde o vydírání, když ho naši politici schválili? Podle mě to byla chyba, kterou nevím, jestli se teď podaří ještě napravit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…