Zeman pojede do Mongolska

06.07.2016 9:40 | Zprávy
autor: vam, čtk

Českou delegaci do mongolského Ulánbátaru na jednání hlav států a vlád členských zemí ASEM (Asia-Europe Meeting, Asijsko-evropské setkání) povede prezident Miloš Zeman. Setkání se uskuteční 14. až 16. července. Vyslání delegace ve čtvrtek projedná kabinet premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD).

Zeman pojede do Mongolska
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Během summitu se uskuteční plenární zasedání a neformální debata za zavřenými dveřmi o aktuálních regionálních i globálních tématech, vyplývá z informací ČTK. Na programu tak nepochybně bude především boj proti terorismu, ale i otázky klimatických změn. Uskuteční se také bilaterální schůzky jednotlivých zemí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Vliv Ruska

Jak podle vás více bojovat s vlivem Ruska u nás? Sám přiznáváte, že s ním dostatečně nebojovala ani předchozí vláda. A objektivně, nemyslíte, že se Macinka jako jeden z mála ve vládě staví proti Rusku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Doména ještě před koncem v ČT? Analytik rozkrývá spěch Moravce

10:31 Doména ještě před koncem v ČT? Analytik rozkrývá spěch Moravce

TÝDEN V MÉDIÍCH Piráti podle mediálního analytika Petra Žantovského definitivně odhodili někdejší od…