Zeman se na Primě rozjel: Nebudu dělat šáškárny! Stupidní text ministerstva zdravotnictví

20.12.2020 11:22

Moderátorka nedělní Partie televize Prima Terezie Tománková tentokrát ve vysílání přivítala exkluzivního hosta. Spolu se svým štábem vyrazila do Lán za prezidentem Milošem Zemanem. Ten prozradil, že se nechá očkovat proti koronaviru, ale odmítá přitom dělat šaškárny.

Zeman se na Primě rozjel: Nebudu dělat šáškárny! Stupidní text ministerstva zdravotnictví
Foto: FTV Prima
Popisek: Miloš Zeman na Primě

Prezident Miloš Zeman na kameru řekl, kdy bude lépe.

„Především by musela skončit pandemie, to je cesta ven. I když jsem ve svých veřejných prohlášeních vždy podporoval nošení roušek a trvám na tom, že je to dobře, tak světlo na konci tunelu představuje až vakcína. Já se sice nechám očkovat, ale nebudu dělat žádnou šáškárnu s televizními kamerami. Počkám si, až projde první vlna, což jsou zdravotníci,“ uvedl prezident.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Spořádaně se prý zařadí mezi ostatní občany a rád by se nechal očkovat jednosložkovou vakcínou, aby si jedno setkání s injekcí ušetřil. „Není důležité, abych před televizními kamerami obnažoval rameno a nechal se píchat před televizními kamerami, na kterých by byl vidět můj bolestivý škleb, protože já ty jehly opravdu nemám rád,“ konstatoval nikoli poprvé.

Poté si rýpl do ministra zdravotnictví za hnutí ANO Jana Blatného.

„Já nevím, jestli jste viděla extrémně pitomý inzerát ministerstva zdravotnictví, kde je právě ta jehla. Ta stříkačka s dlouhou jehlou a naprosto stupidní text,“ nebral si servítky pan prezident.

V obecné rovině dodal, že očkování v Česku zbrzdila skutečnost, že se během pandemie vyměnili tři ministři zdravotnictví. Největší chybu vidí v tom, že ještě nejsou připravena očkovací centra.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Generál Šándor zuří: Pandemie? Máme 60 pozitivních denně! Ještě zpřísnit? Na co si to hrajeme. A vrhnout se na děti?!

17:00 Generál Šándor zuří: Pandemie? Máme 60 pozitivních denně! Ještě zpřísnit? Na co si to hrajeme. A vrhnout se na děti?!

„Jsme dnes v situaci, kdy nevíme, jak na tom jsme. Mluvíme o pandemii a máme šedesát pozitivních den…