Diplomatická smetánka chce vidět skutečnost. Prominenti míří na Šluknovsko

05.06.2012 20:03 | Zprávy

Norman Eisen, velvyslanec Spojených států amerických a Jens Eikaas, velvyslanec Norského království, se v doprovodu vládní zmocněnkyně pro lidská práva Moniky Šimůnkové zúčastní ve čtvrtek pracovní cesty do regionu Šluknovska.

Diplomatická smetánka chce vidět skutečnost. Prominenti míří na Šluknovsko
Foto: tan
Popisek: Americký velvyslanec Norman Eisen

Oba velvyslanci projevili zájem o seznámení se se situací v regionu v souvislosti s eskalací sociálních nepokojů v loňském roce. Chtějí se také seznámit s dosavadní činností úřadu zmocněnkyně na Šluknovsku, včetně působení Agentury pro sociální začleňování a dobré praxe v oblasti inkluzivního vzdělávání, které jim představí Martin Šimáček, ředitel Agentury.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Podle Babiše je vaše nejmenování uzavřená věc.

Co vy na to? Je uzavřená i pro vás nebo co uděláte? A co říkáte na to, že vás tak vlastně i premiér hodil přes palubu? Čekali jste něco jiného, když ani nechtěl podal žalobu a vy jste s tím neměli problém? Neudělali jste chybu? Je koalice po tomto rozhodnutí dál jednotná?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Milion chvilek, 33,5 milionu korun. Dva účty a čarování s pojmy

20:40 Milion chvilek, 33,5 milionu korun. Dva účty a čarování s pojmy

Milionové náklady na vytváření dopadu. Výroční zprávy Milionu chvilek jsou přehlídkou kreativní prác…