František Matějka: Chci nelegální imigranty pod zámkem až do vyhoštění

14.08.2015 11:21 | Zprávy
autor: PV

„Kdyby to mělo zachránit jediný lidský život“ je hlavním heslem lidskoprávních organizací. Přistupuji na něj, osvojuji si ho a žádám, aby bylo uplatněno i teď, v zájmu občanů České republiky.

František Matějka: Chci nelegální imigranty pod zámkem až do vyhoštění
Foto: facebook
Popisek: František Matějka

Organizace, které společně se svými zaměstnanci vydělávají na údajné pomoci jiným za cizí peníze z veřejných rozpočtů, obhajují svoji existenci různými způsoby. Součástí jejich prezentací jsou cílené útoky na slabost lidí. Podlým zveřejňováním fotografií a videí, které by byly jindy, uveřejněny v jiném kontextu, stejnými lidmi označeny za neetické, nelidské a zrůdné, se snaží obhájit nutnost vytáhnout z našich peněženek další peníze, případně obhájit utracení těch, které vytahali doposud. Základním mottem pak bývá staré dobré „kdyby to mělo zachránit jediný lidský život“, proti čemuž se veřejně jen těžko vystupuje, aniž byste nebyli v lepším případě označeni v médiích za asociály bez špetky empatie.

V souvislosti s nárůstem počtu nelegálních imigrantů v České republice, přičemž tvrdím, že jejich počet je stále ještě procházkou růžovým sadem oproti tomu, co nás kvůli chybné práci vlády čeká, dochází z jejich strany k excesům a projevům násilí. Lidskoprávní organizace mají pochopení pro jejich frustrace, které prý vznikají naším špatným přístupem k nim. Nabízejí dokonce řešení „propusťte je a nedržte za plotem“, protože „třiďme odpad, ne lidi“. Jsou to stejné organizace, které v jiných případech tahají z lidí peníze na „kdyby to mělo zachránit jediný lidský život“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Co přesně sledujete tou žalobou na prezidenta?

A nebylo by spíš na místě podat kompetenční žalobu? Tu podle všeho nechcete podat, aby se neodváděla pozornost od práce vlády a pak podáte jinou žalobu. Já tomu nerozumím. Můžete mi to vysvětlit? Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Dufek: Maloobchod v režii eshopů

15:57 Petr Dufek: Maloobchod v režii eshopů

Maloobchod se po krátké přestávce vrátil opět k velmi svižnému růstu.