Inteligentní člověk musel vytušit, že se jedná o expresivní a v každém případě o nehulvátskou narážku, kterou kritik neříkal, že tak Klaus činil pod rouškou tmy se škraboškou na očích, ale že ho viní z politické odpovědnosti, neboť naše republika rozkradená je a to nelze popřít ani kdyby Klaus na koze jezdil.
I když Václav Klaus není můj šálek kávy, nikdy bych si netroufl tvrdit, že není inteligentní. Proto si myslím, že svoji údajnou reakcí :"Řekněte to ještě jednou a dám vám pěstí!" chtěl národu polopaticky sdělit, že lze nespokojenost s názory druhých řešit i za použití hrubé síly. Nic jiného si nepřipouštím, neboť pokud to nebylo jeho cílem, pak svoji výhrůžkou paradoxně rehabilitoval zákrok pohotovostních složek SNB z listopadu 89. Škoda, kritik Klause měl v sobě najít tolik odvahy jako studenti v roce 89, a stejně jako oni nerespektovali výhružnou výzvu SNB neměl respektovat výzvu Klause.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
Alkohol
Tvrdíte, že k tomu, aby poslanci nepili ve sněmovně alkohol, nepotřebujete zákon. Opravdu? Můžete se zaručit, že ho někteří ve sněmovně nepijí? A proč je tam vůbec dostupný? V normální práci to není. Proč by to mělo být ve sněmovně jinak? Taťána
Další články z rubriky
10:02 Jiří Paroubek: A co dál, pane prezidente?
Prezident Pavel stupňuje své obmyslnosti vůči vládě. Připomeňme si, že tyto jeho obmyslnosti a chová…


