Helena Hulejová: Uherský Brod a rukopis nové totality. Ozbrojený běloch = extrémista?

22.06.2015 10:04 | Zprávy
autor: PV

Helena Hulejová přináší za pomoci textu Mika Adamse pohled na dnešní multikulturní Ameriku na pozadí tragédie v Charlestonu

Helena Hulejová: Uherský Brod a rukopis nové totality. Ozbrojený běloch = extrémista?
Foto: Česká televize
Popisek: Lidé se vyrovnávají s masakrem v Charlestonu

Zaznamenali jsme to asi všichni – a možná vzpomněli na Uherský Brod: V Charlestonu před několika dny zaútočil „šílený střelec“. Pobil v kostele devět černochů. Pokud šlo o osamělého šílence – a nestojí za masakrem přímo nějaká státní či nestátní organizace – bude (jako vždy) využita politickým a mediálním mainstreamem k potírání „extremistů“, kteří stále trvají na své svobodě a dokonce sabotují lidumilné pokusy vlády americké občany (pro jejich dobro a bezpečí) zcela odzbrojit.

Nebezpeční střelci a smrtící balonky

Ve Spojených státech se to zatím daří hůře, než u nás. Dobře tam vědí, že jakmile se národ zcela vzdá svého ústavou zaručeného práva vlastnit zbraň, je vydán na milost a nemilost těm, kteří zbraně mají – od vlády až po „organizovaný“ zločin. U nás se to již téměř podařilo, o Evropské unii ani nemluvě. Nápady na „odzbrojovací zákony“ jsou v Bruselu na denním pořádku.

Charlestonský incident je skutečná tragédie – nejen pro rodiny obětí. Strategie „rozděl a panuj“, kterou momentální politická špička umí výtečně využívat, nás může dostat buď do války, nebo do náruče policejního státu

Charlestonská tragédie má však více rozměrů. Samozřejmě bude využita k útoku na právo nosit zbraň a k rozdmýchání dalších rasových nepokojů. Nejzajímavějším jejím aspektem je ale něco jiného. Je jedním z „testovacích balónků“ směrem k občanům a médiím. Podobným testem je i „cvičení“ zvané Jade Helm 15, o kterém jsme naše čtenáře již informovali.

Alternativní média a novináři, jako například Mike Adams ze serveru naturalnews.com, se nyní pokoušejí odhalit skutečné příčiny charlestonské tragédie. Pokud bude jejich hlas dostatečně silný, možná uvidíme jedno – „kupodivu“ se nic nestane. Střelce dokonce možná nikdy ani nechytí. A pokud ano, Druhý dodatek americké ústavy, zakotvující právo nosit zbraň, platit nepřestane. Jakmile je totiž "akce" (jde-li o takovou) odhalená, ztrácí na zajímavosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Co na to pan prezident

15:15 Zdeněk Jemelík: Co na to pan prezident

V přátelském prostředí oslavy 85. narozenin pana bývalého prezidenta Václava Klause jsem přemýšlel o…