Ivo Valenta: Co přijde příště? Značkování neočkovaných, nebo veřejný lynč?

25.07.2021 12:03 | Komentář

Proč by probůh měly existovat byť bezejmenné, přesto veřejné seznamy proočkovanosti v jednotlivých městech a obcích? Je snad cílem celou společnost rozeštvat proti sobě, nebo rozdělit populaci na očkované a neočkované? To už se v podstatě děje.

Ivo Valenta: Co přijde příště? Značkování neočkovaných, nebo veřejný lynč?
Foto: Synot
Popisek: Ivo Valenta, emeritní slovácký senátor

Bohužel se navíc již nyní mnoho lidí setkává s agresívními poznámkami vůči neočkovaným, což je velice špatné. Slyšel jsem dokonce debaty o tom, že neočkovaní mohou za smrt zodpovědných očkovaných (nabízí se otázka, k čemu jim tedy v tomto případě očkování je?), dále to, že by si neočkovaní měli případnou léčbu hradit sami (budou to tak dělat například i kuřáci v případě plicních onemocnění, alkoholici na odvykacích léčebných pobytech, popř. obézní lidé, kteří potřebují zdravotní pomoc?)...

Každý má pro své rozhodnutí vlastní důvody a do nich nikomu nic není.

Nejsem proti očkování, to zdůrazňuji, ale je ryze každého osobní věc, zda a popř. kdy této možnosti využije. Každý by se měl starat především sám o sebe.

Ano, zodpovědnost je nezbytná, ale tohle už s ní nemá pranic společného. Za chvíli to s takovou můžeme vpálit na úřední desky samospráv jmenovitě, a to by pak byla zvláště v malých obcích mela…

Podtrženo - sečteno, je to podle mne naprosto zbytečná aplikace, která jistě stála nemálo peněz. Další prostředky navíc pohltí ti, kteří tento nesmysl denně „krmí“ informacemi.

Pozn. redakce: 75% podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozující server Parlamentní listy vlastní společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Miroslav Macek: Jo, jo, časy se mění, jen lidské charaktery ne…

12:52 Miroslav Macek: Jo, jo, časy se mění, jen lidské charaktery ne…

Páteční glosy Miroslava Macka