
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: rozhlas.cz
Pokud se někdo z politiků nebo novinářů ještě diví, proč politika, státní instituce - a s nimi celý současný politický systém - ztrácejí důvěru občanů, tak můžeme posloužit dalším ukázkovým příkladem. Z kontrolní zprávy Nejvyššího kontrolního úřadu vyplývá, že po nejdražších dálnicích v Evropě, neuvěřitelně drahé Opencard, vydařené sKartě a dalších povedených zakázkách na různé informační systémy, vyprodukovali naši politici asi nejdražší systém na vybírání mýtného.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: rozhlas.cz
Když je pro vás takovou prioritou, proč jste to víc neřešili už teď? Nebo podle vás jste udělali maximum a to, že není bydlení nebo je pro většinu lidí nedostupné je výsledek? Já už mám dojem, že vy politici o dostupném bydlení jen mluvíte a problém narůstá!
Jedním z témat, kterých se předvolební diskuse dotýkají jen opatrně, zlehka a povrchně, je školství …