Karol Hrádela: Zastrašují se nepohodlní v České republice?

23.04.2019 9:45

Tuto otázku si klade asi každý rozumný člověk po přečtení příspěvku pana Bartoše. Neznám pana Bartoše a tak nezkoumám, co za tím vytlučeným oknem je. Pohled na okno u jeho auta mi připomněl jiné vykradené auto.

Karol Hrádela: Zastrašují se nepohodlní v České republice?
Foto: Facebook Karola Hrádely
Popisek: Karol Hrádela

Stalo se to v Brně. Jel jsem tam v pondělí před středečním zasedáním Ústavního soudu o tzv. církevních restitucích, jejichž zdaňování má nyní projednávat Parlament. Chtěl jsem v úterý nahlédnout do spisu a vědět, co tvrdí další účastníci řízení. Náš Ústavní soud mi totiž písemně odmítl jejich podání zaslat a já chtěl samozřejmě na ně reagovat. Šlo v konečném důsledku zřejmě o největší majetky v historii tohoto státu, Z pondělí na úterý mi též někdo vytloukl okno u auta. Ústavní soud v úterý odmítl odročit středeční jednání. Až v soudní síni jsem se dozvěděl, co tvrdí další účastníci.

V úterý jsem se do spisu nedostal. Musel jsem zabezpečovat ochranu automobilu, který v noci byl minimálně dvakrát vykraden. Prvního zloděje nechytili. Byl to vzdělanec a zajímal se o literaturu, a to i zahraniční, obsah šanonů atd. Cennosti ho nezajímaly. Z jednoho šanonu zůstal jen obal. Zloděj z druhé krádeže tak vzdělaný nebyl. Zajímal ho majetek, co zůstal ve vykradeném autě. Toho naše policie chytila.

Samozřejmě výše uvedené byla náhoda. Nikdo nikoho v České republice nezastrašuje. To, že nyní bydlím v advokátní kanceláři, nijak nesouvisí s jiným incidentem, spojeným s ohrožením rodiny. Nic takového jako zastrašování nepohodlných se u nás přece neděje.

(informace o údajném zastrašování Adama B. Bartoše ZDE)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petice: Akademický senát PřF UP nedoporučuje přijetí navržené novely Statutu UP a Statutu CATRIN

21:56 Petice: Akademický senát PřF UP nedoporučuje přijetí navržené novely Statutu UP a Statutu CATRIN

Výzva senátorům Univerzity Palackého ohledně zřízení vysokoškolského ústavu