Lukáš Lhoťan: Osud velkého bojovníka proti islámu z řad KDU-ČSL, který dnes hájí islám a podporuje sluníčkáře. Určitě ho znáte...

17.09.2016 18:15

Zaujal mne životní osud velkého bojovníka proti islámu z řad KDU-ČSL, který dnes hájí islám a podporuje neomarxisty z Žít Brno.

Lukáš Lhoťan: Osud velkého bojovníka proti islámu z řad KDU-ČSL, který dnes hájí islám a podporuje sluníčkáře. Určitě ho znáte...
Foto: Archiv Lukáše Lhoťana
Popisek: Lukáš Lhoťan

Každý máme nějaký osud, každý se nějak měníme. Zažil jsem to sám osobně, když jsem znechucen z křesťanů v dospívání konvertoval k islámu a pak při podrobném studiu islámu poznal, že islám není cesta k Bohu a nemá základ v humanitě a tak jsem se začal více věnovat studiu křesťanství, až jsem islám opustil.

Od mého dětství mne zajímala otázka náboženství, mým snem je po splnění životních povinnosti strávit důchod někde na samotě u lesa při studiu knih a spisů, na které teď moc času nemám. Každý máme nějaký sen a jdeme za ním bez ohledu na okolnosti a situace.

Před několika roky jsem se setkal s jihomoravským kandidátem dnešní neomarxistické levice a liberálních křesťanů Davidem Mackem. Pravda, tehdy David vystupoval jako razantní odpůrce islámu a představitel konzervativních lidovců. No posuďte z videa sami, jak tehdy horoval pro to, jestli v Brně chceme muslimské či křesťanské hodnoty?

Bohužel video Davida Macka, jak horuje proti islámu již dnes není na youtube dostupné ... Ale můžete se na něj podívat ZDE.

David si počínal tak nešikovně, že nakonec jeho hvězda zhasla

David Macek má velké sny. Chce být prezident. Dokonce o tom hovořil na nominačním sněmu KDU-ČSL, jenže pak se v jeho životě něco stalo, něco v čemž morálně selhal a asi se s tím doteď nevyrovnal. Sám veřejně o tom hovořil, že má povolení k rozvodu až z Vatikánu. David si počínal tak nešikovně, že nakonec jeho hvězda zhasla až mu bylo řečeno, že není pro politiku KDU-ČSL perspektivní.

Ale David má sny a tak okamžitě hodil KDU-ČSL přes palubu a začal si hledat místo v hnutí Sluničkářu až zakotvil u Hollana v Žít Brno a kandiduje za ně v krajských volbách na společné kandidátce Žít Brno & TOP09. Přitom ještě 6.11.2015 David Macek v televizi tvrdil, že do krajských voleb se nechystá. Zároveň se z největšího odpůrce islamistů stál jejich největším přítelem.Společně s islámským extremistu Alrawim vystupuje proti prezidentu Zemanovia propaguje společné křesťansko-muslimské hodnoty ...Dokonce napsal, že je muslim ...jen aby hájil české islamisty.

Přeji Davidovi všechno nejlepší v životě, protože každý se hledá a jednou nalezne, ale David se našel na straně předních multikulturalistů a islamistů a jsem osobně zvědavý, jestli ho v tom podpoří i voliči v Brně. Ale chápu, že mu více sedí mentalita muslimů a Sluničkářů z Žít Brno, než přísná morálka křesťanů či požadavek na slušné vnitrostranické chování u KDU-ČSL. Nakonec za Žít Brno nebo i islamisty se může jednou stát i tím prezidentem, když u KDU-ČSL se mu to nepodařilo ...

Šéf KDU-ČSL popsal Davida Macka jako lháře:

Pavel Bělobrádek ,pokud někdo pri odchodu pospini stranu a její vedení, pak to je nefér. Pokud někdo napíše jako důvody neco, co objektivně neni pravda, pak jediný vysvetlitelny důvod je osobni zhrzenost. Jinak si to vysvětlit neumím. Možná se pletu. Davida jsem mel za nadeji strany a za Čunka i Svobody jsem ho volil. Ale jeho důvody k odchodu považuji za nepravdivé a zastupne, neumím si to vysvětlit nez jako osobní zhrzenost,kde si stranu vzal jako rukojmí. Připomíná mi to odchody jiných clenu, kdy si zdůvodňovali svůj odchod. ... Pavel Bělobrádek David Macek ty ale v tom svém prohlášení nejmenujes, ze všech děláš antievropany a nepratele uprchliku. To mi vadí. Paušalizuješ a nasazujes straně psi hlavu. Touto logikou jsi mel vystoupit, kdyz ministr strany, již jsi byl mpr. podpořil hazard.“

Vyšlo na euportal.parlamentnilisty.cz. Publikováno se souhlasem vydavatele

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

14:55 Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

Když Zdeněk Mahler v roce 2011 přebíral Cenu Unie českých spisovatelů za celoživotní dílo, nebylo je…