Miroslav Josef Bezecný: Správné rozhodnutí ministra zdravotnictví?

25.01.2022 13:41 | Komentář

Jak jste si mohli všimnout, nepodepsal jsem se pod komentář MUDr. Babince. Důvod? Zásadně, ale opravdu zásadně s tím nesouhlasím.

Miroslav Josef Bezecný: Správné rozhodnutí ministra zdravotnictví?
Foto: Repro Youtube
Popisek: Koronavirus SARS CoV-2

Očkování musí být povinné. A za odmítnutí musí následovat tvrdý trest - nejraději rovnou vězení. Přiznávám, že jsem velice zlomyslný člověk. A tak když mám po druhé dávce obrovské zdravotní problémy já, ať si to "užijí" i ostatní. Ještě dnes mám nechutenství, nemám čich ani chuť, stále mám křeče, bolesti kloubů, únavu a závratě. Sice se to již hodně zlepšilo, ale zase ne tak moc. Jestliže kdosi vydělává miliardy na nekvalitní látce, kterou nazývají "vakcína", musíme jim pomoci, aby na ničení zdraví lidí vydělali ještě víc. Současně kvituji s povděkem, že ani ministr zdravotnictví, ani hygienici neprosazují v boji s pandemií základní zásadu - desinfekci okolních prostorů a předmětů v nich. Tím vlastně přispívají i k řešení bytové krize - čím více lidí zemře, tím více bude volných bytů. A pak nebude potřeba stavět nové, a budeme mít také kde ubytovat další imigranty.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

autor: PV

Bc. Lucie Šafránková byl položen dotaz

Vládní paskvil

Paní poslankyně, máte sice pravdu, že návrh zákona o třech pásmech u paušální daně je skutečně paskvil. Já jsem přesně ten, kdo balancuje na hraně 1000000 Kč příjmů a se zvyšující se inflací jej asi nakonec překročím. To co navrhujete vy by mně osobně sice vyhovovalo, nicméně v globálu to sotva lze ...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Miroslav Macek: Mezihvězdný průzkumník se vzdálil z dosahu lidské blbosti

9:01 Miroslav Macek: Mezihvězdný průzkumník se vzdálil z dosahu lidské blbosti

Pondělní glosy Miroslava Macka