Miroslav Kulhavý: Když se chce Kaňkovský za každou cenu zviditelnit…

16.03.2021 18:08

Váhal jsem, zda mně ten pán stojí za zmínku, ale když jsem si přečetl vícero souhlasných reakcí, musím se ozvat. Prezidenta Zemana občas nemusím, ale právě tato hlásná trouba zvaná Kaňkovský, rádoby zastánce paní Balzerové, při nekorektním napadání pana Ovčáčka, dává (jistě nechtíc) za pravdu smyslu slov prezidenta Zemana, která poněkud příkře pronesl na adresu herců.

Miroslav Kulhavý: Když se chce Kaňkovský za každou cenu zviditelnit…
Foto: vitkankovsky.cz
Popisek: Vít Kaňkovský

Není nic snazšího, než v duchu oslovení pana Ovčáčka falešným bodygárdem Balzerové, využít tón a text tohoto nekritického a pomýleného individua. „ Málo vážený neznalče Kaňkovský, paní Balzerová sice napsala dopis adresovaný panu Zemanovi, ale Vaše nevědomost (nebo záměr) Vás neopravňuje k nehorázné a drzé, hlavně nikým nevyžádané kritice pana Ovčáčka, neb úroveň Vašich mizerných vědomostí nepobrala, že ten dopis byl OTEVŘENÝ, TEDY VEŘEJNÝ! Kdokoli se může k němu vyjádřit, a když ne prezident, tak jeho mluvčí je jistě druhý v pořadí.

Anketa

Odpustili jste Německu okupaci Československa a Protektorát Čechy a Morava?

4%
96%
hlasovalo: 23796 lidí

Tímto falešným kvákáním jste uvedl v omyl antizemanovskou skvadru, která je na tom mentálně tak bídně, že se zesměšnila souhlasným mručením. Jste nevolený, nevyvolený a nepovolaný omyl ve funkci bodygárda a ani ta nejbujnější fantazie mně nenabízí někoho, třeba méně disponovaného; snad by se mohl najít totožný jedinec mimo říši savců. Touha prorazit, být viděn, uznáván a obdivován, je možná pochopitelná, ale když už to nejde mezi svými, tak buď se zařaďte mezi absolventy pomocné školy a nebo choďte do muzea voskových figurín; tam s Vašimi vejšplechty budou mlčky souhlasit i světoví velikáni. Drobná rada – pokud by se náhodou pod tíhou Vašich keců začal vosk rozpouštět – utíkejte, co Vám budou nohy stačit, neb hněv na Vaši ubohou a zlou rétoriku těch ze záhrobí, spodobněných ve vosku, je zničující!

Doba je divadlu nepřející a není divu, že Vám hrabe v té lebeční prázdnotě při nemožnosti přednášet cizí texty a tak jste zkusil něco svého. No, dramaturg z Vás jistě nebude a když tak ubohý; ani na snesitelný fejeton pod čarou to zdaleka nebylo. Kvákáním jste jen strhnul k projevu lenošící žáby a skovávaje svou arogantní skořápku za cizí rákosí, nezbývá Vám než jen kvákat a kvákat a kvákat…

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Josef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petr Hampl: Nejen dohonit, ale předhonit

21:37 Petr Hampl: Nejen dohonit, ale předhonit

Denní glosa Petra Hampla