Blíží se prezidentské volby a exoti všeho druhu se pomalu, ale jistě řadí do fronty.
***
Já tušil, že kolem těch Vrbětic bude legrace, ale tak velikou jsem skutečně nečekal!
Detektivové z Národní centrály proti organizovanému zločinu podezírali mimo jiné majitele firmy Imex Group Petra Bernatíka. Domnívali se, že mohl agenty do areálu provézt například v kufru auta.
Další zpráva je navíc zajímavá:
Přímo ke skladům, kde měly zbraně a střelivo uloženy soukromé firmy, se návštěvník dostal jen za přísných bezpečnostních opatření. Standardem byla kontrola dokladů a prohlídka automobilu – navíc vše zachycovaly kamery státního Vojenského technického ústavu, který areál vlastní.
Takže by ke skladům těžko mohl někdo nepozorovaně přijít a nainstalovat tam například časované výbušné zařízení. Takže je to úplně jasné, ne? Vojenský technický ústav nám prostě ukáže ty dva ruské agenty, jak se plíží do skladu nebo vylézají z kufru auta a je po dohadech.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.




