Miroslav Macek: Zbytečně záludné otázky

18.05.2021 9:20 | Glosa

Úterní glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: Zbytečně záludné otázky
Foto: Archiv PL
Popisek: Miroslav Macek

Prezident Miloš Zeman by za svého nástupce v nejvyšší ústavní funkci volil nynějšího premiéra Andreje Babiše (ANO), pokud by kandidoval. Podle něj by si funkci zasloužil, jelikož odvedl „neskutečně mnoho práce“. Uvedl to v neděli v rozhovoru na Frekvenci 1.
Pravdu má, Miloš. Stačí se podívat na výsledky hospodaření Agrofertu před a po Babišově nástupu do funkce.

***

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

Babiš , Macek , očkování , Praha , Zeman , koronavirus

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Veřejná doprava

Dobrý den, když tak myslíte na ekologii, proč v Praze není hromadná doprava pro všechny zdarma?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jan Campbell: BRICS, výsledky a výzvy

12:17 Jan Campbell: BRICS, výsledky a výzvy

Předpokládám, že většina čtenářů ví, že BRICS je akronym pro označení uskupení původně čtyř zemí, Br…