Svatopluk Otava: Rusko, Zeman, restituce aneb Tvorba katolického svazáka

09.04.2017 17:32 | Zprávy
autor: PV

Je to pozoruhodné, ale skutečně tři v titulku uvedená témata stačí publicistovi Janu Jandourkovi k tomu, aby dával pravidelně nahlédnout do své chromé dušičky prostřednictvím jeho článků. Obvykle se pro něj najde místo v jinak přísně antibabišovském portálu s veselým titulem Svobodné fórum nebo na webu zhulených intošíků Reflex.

Svatopluk Otava: Rusko, Zeman, restituce aneb Tvorba katolického svazáka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do kostela, ilustrační foto.

Včera zběhlý farář, kamarád a spolužák jiného zběhlého faráře a dnes ministra Hermana exceloval v obou „svobodných“ médiích. Napřed si „podal“ tradičně „agresivní“ Rusko a prezidenta Zemana v Článku „Ruský propagandistický Web Sputnik pípá…“ na stránkách Svobodného fóra, pak i na „čestném“ prvním místě hlavní nabídky Reflexu, kde se rozhorlil s titulem „Zeman opět vytáhl Restituce….“, no, podívejme se na ty zmatlaninky postupně.

Zběhlý flanďák ve Fóru…

Ve Svobodném fóru Jeník pranýřuje Sputnik za to, že se odvážil citovat část amerických politiků, jimž vadí fakt, že prezident Trump obešel kongres, když nechal bombardovat základnu Syrské armády bez jejího souhlasu. Na skutečnosti, že USA bez vyhlášení války sprostě přepadly Sýrii pan Jandourek nic zvláštního nespatřuje, jde přece o „naše bastardy“, kterým koneckonců otrocky slouží i Česká armáda. Že si Rusové tak nějak dovolí odvolávat se v tomto případě na mezinárodní právo, je však jistě odsouzeníhodné. Že si Sputnik dovolil připomenout oficiální pravomoc a funkci amerického senátu je dle milovníka svobodných informací vrchol cynismu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Co na to pan prezident

15:15 Zdeněk Jemelík: Co na to pan prezident

V přátelském prostředí oslavy 85. narozenin pana bývalého prezidenta Václava Klause jsem přemýšlel o…