Václav Klaus: Zničí nás klima, nebo boj s klimatem?

12.05.2017 16:53

Václav Klaus představí svoji novou knihu „Zničí nás klima, nebo boj s klimatem?“

Václav Klaus: Zničí nás klima, nebo boj s klimatem?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Václav Klaus

Václav Klaus se v sobotu 13. května 2017 od 16.00 hodin v prostorách pražského Výstaviště v Holešovicích zúčastní Knižního veletrhu Svět knihy, kde představí svou novou knihu „Zničí nás klima nebo boj s klimatem?“, která vychází v nakladatelství Grada.

V těchto dnech uplynulo 10 let od uvedení mimořádně úspěšné publikace Modrá, nikoli zelená planeta, která s podtitulem Co je ohroženo: klima nebo svoboda? vyšla ve více než 20 jazycích včetně japonštiny, arabštiny či čínštiny.

Kniha Zničí nás klima, nebo boj s klimatem? na předchozí publikaci tematicky navazuje. Jedná se o originální autorův pokus podělit se s čtenáři o to, co všechno se za uplynulých deset let ve světě na základě bezohledné indoktrinace lidí, mládeže a zejména dětí ideology klimatického alarmismu změnilo a jaké škody byly napáchány.

Autor se detailně věnuje nejen souboji klimatického alarmismu s myšlenkami lidské racionality a svobody ve sféře vědy, ekonomiky, politiky i vzdělání, ale důsledky tohoto souboje posuzuje i v širších společenských souvislostech.

Současná debata o globálním oteplování ubrala na své intenzitě jen zdánlivě. I proto je třeba nejnovější knihu Václava Klause považovat za další cenný a inspirující příspěvek k obhajobě lidské svobody před zelenou levicovou ideologií.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petr Ježek: Drahoš nerozumí ekonomice ani politice

18:40 Petr Ježek: Drahoš nerozumí ekonomice ani politice

Konstatování, že nějaký člověk prokazuje svou nepoučenost v oblastech ekonomiky a politiky, by v prů…