Václav Kovalčík: Obezita dětí a mládeže je vinou současného režimu!

22.03.2016 21:02 | Zprávy

„Tragédie“ začala zmíněným „odstraňováním“ pohraničních drátů, kdy národ věřil, že se bude mít lépe, že bude pracovat za solidní mzdu, dále pak smysluplně trávit svůj volný čas atd., jenže nastalo “super-období“ počítačové, internetové a tabletové, které přímo ovládá děti a mládež, distancuje od sportu, od prožití volného času v náruči přírody!

Václav Kovalčík: Obezita dětí a mládeže je vinou současného režimu!
Foto: Škola dotykem
Popisek: Škola dotykem, Gymnázium ve Žďáře nad Sázavou

A tak si najednou média stěžují, jak to jde od desíti k pěti s většinou našeho národa! Rodiče prý nemají na své potomky čas, neboť jsou tuze vytíženi, mnohdy šikanováni svými zaměstnavateli! V dnešní době se schválně potlačuje zájem o přírodu; počítače, internet a tablety mají totiž přednost! Panuje zde lhostejnost, co se ve skutečnosti děje v reálném světě!

Neziskové organizace si stěžují, politici též. Dávají letmo najevo, že by to rádi změnili, ale dnešní doba nám říká: „Jsme v zajetí předlužených Spojených států amerických, doslova a do písmene kopírujeme jejich politiku, musíme jim otrocky sloužit z ekonomického i válečného hlediska! Naše tradice a zvyklosti opouštíme, vlastně na ně nafoukaně kašleme!“

To není normální, nemyslíte?! Jsem toho názoru, že je obezita dětí a mládeže vinou současného režimu, který kopíruje zhoubný americký kapitalismus za každou cenu! Leze mu, slušně řečeno, do zadnice!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vítek Prokop byl položen dotaz

Ústavní soud

Tvrdíte, že prezident chce, aby Ústavní soud: "stanovil vládě povinnost poskytnout prezidentovi republiky veškerou součinnost a aby uložil vládě nevytvářet prezidentovi administrativní ani jiné překážky při výkonu jeho ústavních pravomocí." Na to jste přišel jak, že říká ÚS jak má rozhodnout? Není s...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivo Strejček: Promarněné naděje (deset let od brexitu)

9:16 Ivo Strejček: Promarněné naděje (deset let od brexitu)

24. června 2016 se ve Velké Británii konalo referendum o členství této země v Evropské unii. Při vol…